VALL╚S DRAC RACE TERRASSA 2018


Relaciˇ de participants
 
I.I. Dorsal Cognoms Nom Categoria Cursa Club Talla Autobus
C50 AG▄ERO MORILLAS ANTONIO S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C232 AGUILAR PEIRON ORIOL S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M BUXE L
C41 AGUIRRE PLANS PAU S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M ASS.ESP.ULLASTRELL M
C201 AGUSTIIN FONTANET ELISABET VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA M S
C47 ALDABË ORTUĐO FRACESC S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M MADTEAM L S
C34 ALOY CALAF XAVIER VETER└ 10 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M ASSOCIACIË ESPORTIVA ULLASTRELL XL
C104 ALVAREZ CAMARERO XAVIER S╚NIOR 10 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C3 ANDERS MADSEN S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M MADTEAM S
C186 ANGLES CRESPO FRANCESC M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M EGARA L S
C149 ARCEO VACAS ALFREDO M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M XL S
C128 ARGEMI ANGLADA FRANCESK S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C64 ARTIGAS ROMERO JOAN CARLES VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M LOS ROBUSTOS TEAM WOLF L S
C164 BAIXAS MORALES ORIOL S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C100 BERNAL LANAU ALAN S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDET L
C109 BOZA FERNANDEZ HUGO MENUTS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M LOBOS TRAIL TEAM
C108 BOZA VALVERDE ENRIQUE S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M LOBOS TRAIL TEAM L
C51 BRU CASTER└S JOAN VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M FREEDOM FOR CATALONIA L
C32 CANAL═S COBOS TONI VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M PANTAURELLS L
C204 CANO DANIEL S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M TRAIL RUN MONTORNES M
C126 CARD┌S ROMEU MART═ S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C151 CARMONA MART═NEZ ARIADNA S╚NIOR 10 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C29 CASALS CAĐELLAS RAMON VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M PANTAURELLS L
C48 CATAL┴N TATJER DAVID SUB-23 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C185 CLARES MORENO IBAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C193 CLIMENT MART═ DAVID M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA M S
C168 COLOM FERRER JAUME SUB-23 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L
C192 COLOM SALLA RAMON M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA M S
C77 CËNSOLA P┴RRAGA MARC S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE TERRASSA M S
C71 CRUZ GARCIA CRISTIAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C16 CRUZ GUTIERREZ ANDRES VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M SEVEN RUNNERS L
C150 DE AMAYA ALBERTO S╚NIOR 10 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C114 DE LA CERDA CISTERNES VALENT═N VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C98 DE VEGA ANABEL S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C230 DIAZ JOAN MANUEL M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M BCTEAM M S
C30 DOMENECH ANNA S╚NIOR 10 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M M
C46 DOM═NGUEZ VAQUERAS SERGIO S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M AINARA Y LEO XL
C99 DRAC DAVID S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L
C144 DUARTE MARTINEZ ISAAC S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M SEGURARTIC TEAM S S
C2 FAJULA MANEL M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M UNIO EXC. MATADEPERA L
C76 FERN┴NDEZ AGUILAR MAG═N S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M BESTIA PARDA M S
C200 FERNANDEZ CABANILLAS NICO VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA M S
C10 FERNANDEZ MORAL IVAN S╚NIOR 10 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C197 FERNANDEZ TORRES DANI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA L S
C159 FONTANES MOLINA POL SUB-23 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CLUB DEPORTIU TERRASSA L
C148 FRAGOSO MARTINEZ MARTA VETER└ 10 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C132 GALAN RUS ENRIC S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M TRAINING S
C106 G└LLEGO ARCUSA NIL SUB-23 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L
C160 GARCIA GARCIA MANEL S╚NIOR 10 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C221 GARC═A LUCAS AZUCENA VETER└ 10 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M AT CERDANYOLA M
C218 GASCON CRUZ PAULA KIDS FEMEN═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M AT CERDANYOLA
C217 GASCON RODRIGUEZ DAVID VETER└ 10 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M AT CERDANYOLA L
C205 GOMEZ GINEL ESTHER S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA S S
C83 GONZALES FERRING ANGELO S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TERRASSASPORT - CICLOSTRUJILLO XL S
C161 GONZALEZ PRIEGO ANNA KIDS FEMEN═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M KAMES KIDS
C162 GONZALEZ PRIEGO NORA XICS FEMEN═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M KAMES KIDS
C116 GONZALEZ VARGAS JOSE ANTONIO VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C123 GUAYTA ROS BERNAT S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L
C178 GUERRERO MART═NEZ XAVI VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CLUB NATACIO SABADELL L S
C73 GUERRERO MORATALLA SAMUEL SUB-23 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M M
C4 GUILL╔N ALFARO ALBERT VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C118 GUILLEN ROLDAN SARA S╚NIOR 10 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C210 HIDALGO VALLS ELENA VETER└ 10 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M AT CERDANYOLA XL
C62 HUMET GARCIA DAVID VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CAMP IV - A 4'90 L
C89 JOSEP PALAU ORTA S╚NIOR 10 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M PANTAURELLS L
C101 LAGUNA TORRES JOAQUIN VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT S
C119 LECHADO LOPEZ RUBEN S╚NIOR 10 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M XL
C12 LEIVA CAVERO CARLOS VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M DINOALASTRIALERAS M S
C82 LERMOS EXPËSITO ANDR╔S VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CN TERRASSA - CICLES MORENITO M S
C141 LLENA HURTADO CRISTINA VETER└ 10 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB EXCURSIONISTA DE SANT QUIRZE DEL VALL╚S M
C147 LLOPIS JURADO ISA VETER└ 48 FEMEN═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M I RUN WITH LEIVA M
C105 LLORENTE GANDULLO MARCOS S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C231 LOPEZ CUADRADO BALDOMERO M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M BUXE L
C180 LORENZO PA▄LS RA▄L M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M C.E. MADTEAM M
C219 LUQUE LUCENO CARLOS S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA M S
C131 MART═ CASAS DANIEL S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M FINISHER TRAIL TEAM M
C187 MARTINEZ CARRION MANU S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA L
C176 MART═NEZ DOM═NGUEZ MARIBEL VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA M S
C125 MART═NEZ GUERRA KRLOS VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M PUNKTRAILS XL
C133 MARTINEZ MARTINEZ ANABEL S╚NIOR 10 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO S
C92 MASSAGUE MORENO MARC S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M MBAISEN TEAM S
C195 MASTRAL DANIEL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA L S
C223 MEDINA GONZ┴LEZ AINHOA KIDS FEMEN═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M CROS MATADEPERA
C142 MERCADER VILA ERNEST VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M COS 360 SPORT&HEALTH L
C222 MERINO BELTR┴N JUAN ALFONSO S╚NIOR 10 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M AT CERDANYOLA L
C224 MINGUEZ MORENO JENNI S╚NIOR 10 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M HOLOKĘS L
C216 MIQUEL FRANCO CIURANA VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M COMEKM MOLINS L S
C69 MIRA DE LA PORTILLA PILAR VETER└ 10 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C107 MIRALLES GIBERT RUBEN VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M PUNK TRAIL M
C165 MIRALLES MELET MARC S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M MADTEAM L S
C79 MITJAVILA MOIX JORDI VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CATALONIA RUN FOR FREEDOM XL S
C158 MLLUISA RUIZ ADELL VETER└ 48 FEMEN═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M GARGAMELES S
C199 MOLINA GALINDO ROGER S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT L
C157 MORALES CLOP RAFA VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C127 MORENAS POLAINA ILDEFONSO M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CURSAR RUNNING CLUB M
C39 MORENO MIQUEL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CELL M S
C72 MORERA CARDENAS GEMMA VETER└ 10 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C191 MORILLO POLEY MIQUEL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA M
C31 MUNILL VAZQUEZ JORDI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C163 PADRË PERELLË JOAN CARLES VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M XL S
C169 PALET PUIG CLIMENT M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M PANTAURELLS TERRASSA M S
C196 PALOMAR ALCARAZ ADRI└ VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M PENYA RUNNERS ESPANYOL L
C212 PALOMO CATALA CRISTINA VETER└ 10 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M ATLETISME I TRIATLO CERDANYOLA M
C8 PARRA CAPILLA ALBERTO S╚NIOR 10 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C211 PASCUAL GRANADOS ELISABETH VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TRAIL RUN MONTORNES S S
C63 PEDROCHE SANCHEZ GONZALO VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C137 PENA BROSSA ANGEL VETER└ 10 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB EXCURSIONISTA DE SANT QUIRZE DEL VALL╚S S
C94 PEĐALVER SANCHEZ JOAQUIN S╚NIOR 10 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C21 PEREZ CORT╔S ELISABET S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT S
C113 PEREZ SAMPEDRO GUSTAVO VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M RUNNINGFURLYS L
C70 PUIG CID MARIA VETER└ 48 FEMEN═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT S
C179 REQUENA GONZ┴LEZ MARCELO VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C27 REVERTER MAIXENCHS FERRAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C220 RIOS MONTERO JOSE VETER└ 10 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M ATCERDABYOLA L
C86 RIVERA PEREGRINA ENRIC SUB-23 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TRIATLË TERRASSASPORTS - CICLES TRUJILLO L S
C181 ROCA AĐON VICTOR S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C24 ROCA MIRANDA DAVID S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M RCR19 L
C213 RODRIGUEZ GËMEZ JOAN SUB-18 10 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M AT CERDANYOLA M
C37 RODRIGUEZ GONZALEZ ENRIQUE VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TRAIL RUNNIN M S
C214 RODRIGUEZ PRADAS JUAN VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA M S
C208 RUBIO MART═NEZ AITOR S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TRAILCHIWI XL
C7 RUIZ CHORQUES JAVI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L
C183 SABAT╔ JOAN VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA L S
C115 SALAS FONT MARC VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M UNIË EXCURSIONISTA DE MATADEPERA L
C174 S└NCHEZ QUINTANA NAT└LIA S╚NIOR 10 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C43 SANCHEZ TIENDA RAQUEL S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CHALLENGE SPAIN S S
C87 SOLBERG TOM SUB-23 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M PANTAURELLS M S
C11 SOLER TORRADAS JORDI VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M TRAINING TRAIL M
C233 STILO MARKUS M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CENTRE EXCTA. DE TERRASSA L
C207 TALO SANTI VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M BTQI RUNNERS XL
C184 TORRENT JOSEP S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M MADTEAM M S
C121 URBANO GONZ┴LEZ EVA MAR═A SUB-23 10 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C225 VARELA LËPEZ DENIS JOVES MASCUL═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M RUNMPARADIS
C26 VAZQUEZ CASAS DIEGO S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M NOS VAMOS A QUEDAR FRITOS L
C9 VAZQUEZ CASAS ESTHER VETER└ 48 FEMEN═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT S
C170 VEIGAS RODR═GUEZ SERGIO S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT L
C90 VERNETTA FELIUBADALO AINA S╚NIOR 10 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C42 VIDAL MARQU╚S SERGI S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M TERRASSASPORTS-CICLES TRUJILLO M
C111 VILLALBA AGUILAR EDUARD S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M L
C188 VIVES MELENDEZ SERGI M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CA NOU BARRIS S
C189 VIVË MART═ VICENă S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M ACE BOMBERS BARCELONA M
C152 Y┴NEZ BEAS CARLOS VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CENTRE MUNTANYENC SANT LLORENă L
C156 Y┴NEZ BEAS DANIEL S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDIENT S
C93 ZUBIRI AD┴N UNAI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M BLANCAZOS L S

Per qualsevol reclamació envieu un mail a vallesdrace@automatictime.net indicant el I.I. (identificador d'inscripciˇ).

L'identificador d'inscripciˇ NO ES EL DORSAL.

Inscrits per cursa

M F TOTAL
VALL╚S DRAC TRAIL 45 4 49
DRAC KIDS-JOVES 1 3 4
DRAC MENUTS-XICS 1 1 2
HALF DRAC TRAIL 52 7 59
L┤ESQUENA DEL DRAC 14 15 29
TOTAL 113 30 143