VALL╚S DRAC RACE TERRASSA 2018


Relaciˇ de participants
 
I.I. Dorsal Cognoms Nom Categoria Cursa Club Talla Autobus
C509 ABAD GOMEZ JUAN S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M TEAM SPORT SPIRIT M
C671 ABREGO RODR═GUEZ JAVI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C1231 ABRIL CASTELLANO ANTONI S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C933 ABUELO ENEBRAL JOSE LUIS S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C1075 ACUĐA PRADAS ADAY MENUTS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M INDEPENDENT
C1060 ACUĐA PRADAS DORIAN KIDS MASCUL═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M INDEPENDENT
C1235 AGRAMUNT LUZËN JORDI VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C809 AGUADE ENRIC S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C655 AGUARELES TUDELA ISAAC S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CEG (GR└CIA) L
C625 AGUDO BELMONTE ISAAC VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C50 AG▄ERO MORILLAS ANTONIO S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C602 AGUILAR CARVALHO CLAUDIA S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT S S
C742 AGUILAR ESCOBAR TONI VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M FLONJUS TEAM M
C232 AGUILAR PEIRON ORIOL S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M BUXE L
C783 AGUILERA RUANO MANOLO M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M PANTAURELLS TERRASSA M
C1383 AGUILERA RUIZ DAVID VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1227 AGUILERA RUIZ MARI VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C41 AGUIRRE PLANS PAU S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M ASSOCIACIË ESPORTIVA ULLASTRELL M
C462 AGUIRRE RIVILLA CHEMA VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M FUERZA Y HONOR S S
C574 AGUSI VILARASAU MARIA DOLORS M└STER 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C201 AGUSTIIN FONTANET ELISABET VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA M S
C755 AGUSTIN VILLANUEVA LLUIS M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C918 ALAMO GONZALEZ MARIO S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C666 ALARCËN BECERRA MART═N S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT XL
C386 ALBA RODRIGUEZ JUANMIGUEL S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M TRANSTRIATLON L
C47 ALDABË ORTUĐO FRACESC S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M MADTEAM L S
C285 ALDANA GABARRON DAVID S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C275 ALEGRE CLAVEROL ALEIX SUB-23 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C1105 ALFAGEME CARRERA ALEJANDRO M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB EXCURSIONISTA VILALLER L
C1230 ALFARO VILCHEZ GUILLERMO S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M M
C1076 ALIAGA BELTRAN CHELO VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M GRUP RUNPARADIS M
C980 ALIAGA MORENO N┌RIA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C763 ALLEPUZ GONZALEZ JOSE VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M THE DRINK BROTHER XL
C1023 ALONSO G┴ZQUEZ JOS╔ LUIS M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CENTRE MUNTANYENC SANT LLORENă L
C837 ALONSO GIRALDE M═GUEL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE TERRASSA L S
C247 ALONSO LACRUZ GEMMA VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA M S
C685 ALONSO ROMERO MARIA DEL VALLE VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M KORREMOSPERONOMUCHO M
C273 ALĎS PORTILLO ROGER S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CORRECAMINS DEL PEDRAFORCA L S
C34 ALOY CALAF XAVIER VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M ASSOCIACIË ESPORTIVA ULLASTRELL XL
C972 ALTUNA POLL ARIADNA SUB-18 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT M
C104 ALVAREZ CAMARERO XAVIER S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C662 AMBROS JUAN ALBERT VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C358 AMO FILV└ DANIEL S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M YO TRAIL L
C464 AMORËS ARMENGOL ALBERT VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M FINISHER TRAIL TEAM L S
C344 ANADËN ESPACHS J.CARLES VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CERCLE SABADELL╚S M S
C3 ANDERS MADSEN S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M MADTEAM S
C1168 ANDRADA VAZ ANA SUB-23 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M DECATHLON TERRASSA M
C799 ANDREU VALLS ONA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB ATLETISME OLESA M
C308 AN╔ BLANCO JOAN VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C1246 AN╔ ENGUIX J┌LIA JOVES FEMEN═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M CLUB DE CROSS MATADEPERA
C186 ANGLES CRESPO FRANCESC M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CLUB EGARA L S
C1169 ANGLES SANCHEZ XAVI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C1337 ANGUILA PUIG JOSEP VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M LOS TULIPERA L
C1211 ANGUITA BERENGUER ROSA VETER└ 48 FEMEN═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M H OR RUNNERS S
C824 ANGUITA ONDOĐO RAUL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M M S
C341 ANTOL═ SARRAU ORIOL S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M WWW.SILVARITA.COM L
C642 APARICIO GIL MIKEL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C1166 AQUILU╔ P╔REZ NURIA S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M DECATHLON TERRASSA S S
C348 ARAGON PEDRAZA MANUEL S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C903 ARAG┌ SOLE OSCAR S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M 3KOA L
C870 ARANDA ARG▄ELLE PAQUI VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB ATLETISME OLESA XL
C905 ARANGO UCHIMA SANTIAGO SUB-23 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M M
C939 ARANYO G▄ELL MART═ S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1325 ARBOS BORRAS LIDIA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M ATL╚TIC HOCKEY CLUB S
C826 ARCAS BALLBE CARLES S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT XL S
C149 ARCEO VACAS ALFREDO M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M XL S
C611 AREVALO PEREZ AARON S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M VALL╚SCAR L
C128 ARGEMI ANGLADA FRANCESK S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C668 ARGEMI TOM└S SANTI S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C664 ARIMON BEDËS MARC S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C1071 ARQUE MARC M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C1061 ART╔S FERN┴NDEZ POL SUB-18 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C1062 ART╔S PRADES JOSEP VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO M
C64 ARTIGAS ROMERO JOAN CARLES VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M LOS ROBUSTOS TEAM WOLF L S
C674 ASTOR SELLAR╔S ALBERT SUB-23 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE TERRASSA L
C360 ASTORGA PHILIPPON DIEGO MANUEL VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT XL
C547 ATENCIA BARRERO ELISABET S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M TECNIRUNNER S
C1223 AURELL BIOSCA ALEX VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M BIKINI POINT M S
C1171 AURELL BOV╔ PERE S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CHEMO TUGA M
C1243 AVIĐË ANNA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1275 AYESTARAN VELAZQUEZ ISMAEL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M M S
C1214 AYMERICH JOBE MARC S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M H OR RUNNERS M
C1133 AZAROLA PRESTAMERO PEDRO MARIA M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C290 BADIA FABREGAT MARINA S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE TERRASSA S
C1028 BAILËN LUNA JOEL SUB-18 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M M
C164 BAIXAS MORALES ORIOL S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C1128 BALLB╔ MAĐAS ROGER S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M L
C686 BARBA SANZ JOAN JOVES MASCUL═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M INDEPENDENT
C1066 BARBA SOL└ CARLOS VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C504 BARBA VERT IGNASI VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT L
C272 BARCOS NAVARRO FERNANDO M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C1368 BARJOLA MARTINEZ CARLA XICS FEMEN═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M INDEPENDENT
C1367 BARJOLA MARTINEZ PAU KIDS MASCUL═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M INDEPENDENT
C511 BARONA COMECHE ALEX VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M RAYO PALAU L
C687 BARRAL MARI S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C708 BARRIL LECHA ALBERT S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C654 BASART JOSEP M. M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M UES S S
C904 BASSA RODENAS IVETTE VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M 3KOA M
C1034 BATISTA GARCIA BERNAT VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C1119 BATLLE ALPAĐEZ GISELA VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C476 BAY╔S GËNGORA IVET S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M PRODOMINS S
C817 BAYLINA CERVERA MERITXELL S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C1087 BEL BERENGUER XAVI VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CEMURA L
C245 BELLANCO ORTIZ JAVIER SUB-23 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C337 BELL╔S GRAS ROSA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C1032 BELLO GUIL FRAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C546 BELLONCH BOSCH NAT└LIA JOVES FEMEN═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M INDEPENDENT
C753 BERBEL ALBERT VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1272 BERNABEU PICAZO FRANCISCO JAVIER VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M DECATHLON11K L
C821 BERNAL GRANDE YOLANDA S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C100 BERNAL LANAU ALAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C1159 BERNARDO IGLESIAS MAR S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M DECATHLON TERRASSA S
C879 BERRAL FERN┴NDEZ BLANCA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1263 BERTRAN COMPAĐO JOSEP M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CAMINADES XL
C1266 BERTRAN JUFRESA ANNA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CAMINADES XL
C414 BIGORRA CANALS MARăAL VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C530 BLANCH FERRER NIL MENUTS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M INDEPENDENT
C514 BLANCO ARCE JUAN CARLOS VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M XAVICARLOS TEAM M
C930 BOAN BERNARDINO EDUARD S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C1335 BOLANCE OLIVARES ABEL VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M DIVERSPORT S
C445 BOLAĐOS GARCIA ALEX S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M RUN ON ROCKS M
C529 BOLD┌ FERRER XAVI VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT XL S
C921 BOLIVAR MEJIAS FRANC S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L
C1215 BONET ROCA ANIOL KIDS MASCUL═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M GEIEG
C873 BONET SANFELIU GERARD VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA L S
C949 BORDAS MASSALL╔ MONTSERRAT S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M GRUP RUNPARAD═S M S
C419 BOSCH AGUILERA JOAN SUB-18 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M PANTAURELLS TERRASSA M
C369 BOSCH GARCIA DAVID S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C719 BOSCH JANER GERARD M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB NATACIO TERRASSA L
C717 BOSCH JANER RAFEL M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE RUB═ L
C420 BOSCH MUNTAL JOAN VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M PANTAURELLS TERRASSA L
C721 BOSCH S┴NCHEZ MARTINA XICS FEMEN═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M UAR
C975 BOSCH SUBIRANA ALBERT S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M ATOPE TEAM M S
C638 BOU PLANELL PERE VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M I RUN WITH LEIVA L
C795 BOUZAS GISEL XICS FEMEN═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M ATLETISME PAU CASALS
C109 BOZA FERNANDEZ HUGO MENUTS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M LOBOS TRAIL TEAM
C108 BOZA VALVERDE ENRIQUE S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M LOBOS TRAIL TEAM L
C1173 BROS HERRERO JAUME VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M COLOMBIAN BIKE & RUN L S
C51 BRU CASTER└S JOAN VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M FREEDOM FOR CATALONIA L
C775 BRUN QU PO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C405 BRUY TUNEU ALEXANDRA SUB-23 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1365 BUENO HERRERO CONCHY VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M DECATHLON TERRASSA M
C1088 BUSQUETA SEGURA MONTSE VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CEMURA S
C493 CAAMAĐO POSE KIKE VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M PANTAURELLS TERRASSA L S
C887 CABALLERO BRACERO EMILIO VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C238 CABALLERO GONZALVEZ TABITA S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M A.E. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUED└ S S
C675 CABALLERO MIRABET ELISABET S╚NIOR 48 FEMEN═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M ELS PIRATES DE LA MUNTANYA S
C1358 CABELLO DELGADO JUAN FRANCISCO VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C520 CABEZA VACAS SUSANA S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M I RUN WITH LEIVA S S
C571 CADAFALCH GEMMA VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M EGARAMOSSENAIRES S S
C741 CALAHORRO P╔REZ JUANMA VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M PURETAS TEAM L
C535 CALERO BALLBE EVA VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CERCLE SABADELL╚S M
C605 CALVO VISIEDO ALBERT S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M VALL╚SCAR XL
C914 CAMPILLO TORNIL MIQUEL M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CLUB NATACIO SABADELL M S
C1202 CAMPO BARRERA LAURA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M LOS TULIPERA S
C1201 CAMPO GOMEZ PEDRO M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M LOS TULIPERA XL
C971 CAMPOS DOM═NGUEZ AITOR S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C544 CAMPOS GISBERT ORIOL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M WHITE ROCKS L S
C842 CAMPOY GARCI SERGI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CAN CANDIS XL
C1346 CAMUĐAS CARBON╔S EDUARDO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M DECATHLON11K S
C505 CAĐADA RUIZ ALEX KIDS MASCUL═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M KAMES KIDS
C32 CANAL═S COBOS TONI VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M PANTAURELLS TERRASSA L
C650 CANALS SAS ALBERT S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M SLUG OUT M
C872 CANDELA CORBELLA JORDI S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C204 CANO DANIEL S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TRAIL RUN MONTORNES M S
C325 CANO GRAU VANESSA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C935 CANO MANERA SILVIA S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M LA FORTOTA TEAM S S
C439 CANYES SALA TONI M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT XL
C1238 CARBALLO DE LUIS CRISTINA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M S
C392 CARBË DIEZ M═RIAM S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M M
C649 CARBONE BALLBE HELENA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C126 CARD┌S ROMEU MART═ S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C151 CARMONA MART═NEZ ARIADNA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C895 CARNIC╔ TORRELLES TERESA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C418 CARRASCO GONZ┴LEZ RA┌L S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C1359 CARRASQUER BERNAT ANDRES S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO M S
C1390 CARRERAS JOSA JOEL VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT XL
C1134 CARRERAS MONRËS ORIOL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CLUB EGARA M S
C342 CARRO BERM┌DEZ ANTONIO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1274 CARSE SANCHEZ DUNCAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT XL S
C855 CARULLA CORTIELLA CARLES VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M PALEOTRAINING SABADELL XL
C759 CASAJUANA VICIANA MARIA JOS╔ M└STER 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C29 CASALS CAĐELLAS RAMON VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M PANTAURELLS TERRASSA L
C376 CASAMAYOR MONTOYA JAVIER VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M M
C593 CASANOVA AGUILAR └NGEL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M VALL╚SCAR L S
C1110 CASANOVAS CARRERAS GUILLEM KIDS MASCUL═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M INDEPENDENT
C1111 CASANOVAS CARRERAS IĐAKI JOVES MASCUL═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M INDEPENDENT
C1388 CASAS SORIGUERA ALBERT SUB-23 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C915 CASASIN HORTES DAVID M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M C.A. LES TORTUGUES M
C1138 CASELLAS BASCOMPTE PERE VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L
C747 CASES GEMMA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB ATLETISME OLESA M
C1145 CASONI RERO MANEL VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C263 CASTELLET ROVIRA CESC S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M GIRES M S
C1289 CASTRO CANTËS ARNAU JOVES MASCUL═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M CERDANYOLA CH
C1225 CASTRO VALERO ENRIQUE S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1026 CASULLERAS CLIMENT FRANCESC M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M TRAIL UES L
C324 CATAL└ I VILANOVA N┌RIA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M GMA / FONDIATES VILASSAR DE DALT XL
C48 CATAL┴N TATJER DAVID SUB-23 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C862 CATENA PEREZ RUBEN S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C707 CENTELLES MART═NEZ DANIEL S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M C.A. TAYMORY-SPIRIDON S S
C820 CERCOS TRIVIĐO RUB╔N S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M L S
C556 CEREZO MORENO ANTONIO J. M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C1167 CINCA NEGREIRA JUDIT VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M DECATHLON TERRASSA M
C1264 CINDEA ANCA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M M
C1268 CINDEA COSMIN VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1357 CIRERA CARLES VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C460 CIRERA LOPEZ ERNESTO VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M L S
C1092 CIVIT MARCET ORIOL SUB-18 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT S
C1083 CLAP╔S OLEART JORDI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M ETIXX M S
C1113 CLARAMUNT BLASCO SILVIA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C185 CLARES MORENO IBAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C249 CLAV╔ ARDERIUS ALBERT S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M AT CERDANYOLA L
C901 CLAVERIA VILAR PILAR VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C193 CLIMENT MART═ DAVID M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA M S
C1205 COBOS FELIX SERGIO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C592 CODERN CORTADA GUILLEM S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M RUNNERS VALLVIDRERA XL
C1265 COLACIOS CARMELO VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M DECATHLON11K M
C302 COLAS CASTILLA ISIDRO M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C771 COLET LLANSANA MART═N VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1153 COLILLAS GASCËN JAUME S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C1164 COLMENA MIREIA VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CESCAT XL
C168 COLOM FERRER JAUME SUB-23 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L
C192 COLOM SALLA RAMON M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA M S
C798 COMELLAS SOTO MARC S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M BEN DORA RUNNING M
C661 CONDE GARCIA MIKEL S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C732 CONESA CABESA ALEIX S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C77 CËNSOLA P┴RRAGA MARC S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE TERRASSA M
C1143 CORTADA VALDIVIESO JULIA SUB-18 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT S
C839 CORTES VIRINO OSCAR S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT XL
C740 COSTA LINARES SANTI M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C865 COTS RUANO OSCAR S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M SINCRORUNERS M S
C1382 CREUS JOAN S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C71 CRUZ GARCIA CRISTIAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C16 CRUZ GUTIERREZ ANDRES VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M SEVEN RUNNERS L
C1311 DACHS MARGARIT GUILLEM SUB-18 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT L
C1372 DAM CASAS ERNEST VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C1184 DATZIRA NAVARRO ENRIC VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C150 DE AMAYA ALBERTO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1099 DE ANTONIO ROYUELA SARA ELENA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M TIRACHINAS L
C381 DE HARO SANCHEZ LEO MENUTS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M YETIS COLLSEROLA TRAIL KIDS
C382 DE HARO SANCHEZ ZOE KIDS FEMEN═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M YETIS COLLSEROLA TRAIL KIDS
C114 DE LA CERDA CISTERNES VALENT═N VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C278 DE LA FUENTE JORDA JORDI VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C248 DE LA HOZ GONZ┴LEZ QUIQUE VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M C.A. NOU BARRIS L
C1270 DE LA TORRE JIM╔NEZ JOAN S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M DECATHLON11K M
C678 DE LA VEGA RAMAL JOAN VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M RUNNING VIGIA L S
C98 DE VEGA ANABEL S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C402 DEL PERAL BARBERO ANTONI M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C230 DIAZ JOAN MANUEL M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M BCTEAM M S
C1106 DIAZ MARROQUIN DANIEL KIDS MASCUL═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M INDEPENDENT
C1107 DIAZ MARROQUIN SAMUEL MENUTS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M INDEPENDENT
C596 DIAZ VALLES MERCEDES VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M VALL╚SCAR L
C489 DIEZ CIRIA MAITE S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C833 DOBLAS MONFORTE IKER SUB-18 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C831 DOBLAS RUZ JUAN ANTONIO VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C30 DOMENECH ANNA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M M
C403 DOM╚NECH FERN┴NDEZ RICARD S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1080 DOMINGO LUQUE FABI┴N S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1003 DOMINGO PEREZ DAVID S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C1196 DOM═NGUEZ BORRAS AINARA XICS FEMEN═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M LOBOS TRAIL TEAM
C46 DOM═NGUEZ VAQUERAS SERGIO S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M AINARA Y LEO XL
C99 DRAC DAVID S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L
C681 DRUGUET CARRERAS MARCEL SUB-23 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT S
C1172 DUAL MATEO JUAN S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M RUNNIFE M
C144 DUARTE MARTINEZ ISAAC S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M SEGURARTIC TEAM S S
C1342 DUESO TEJERO ADRI└ SUB-23 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M KAMES KIDS L
C1350 DULCET GENARO JOSEP M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE TERRASSA M
C1194 DURAN ARNAU MENUTS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M
C492 EGEA VERO VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M S
C1389 EJARQUE GUILLAMAT PERE VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1290 ELKAKDI ELKAKDI AHLAM S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M UAT LLEIDA S
C1394 ENGUIX MART═NEZ LAURA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1247 ENGUIX MART═NEZ N┌RIA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1314 ESCOLA GRASES FERRAN VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M PIN I PON S
C1014 ESCRIBANO GARCIA MIGUEL ANGEL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE RUB═ L S
C1406 ESCUD╔ BLASI CRISTINA VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT S
C1019 ESCUDERO JOAN VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M L S
C590 ESPEJO ALGARRADA RAFAEL VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT XL
C1041 ESPES REDONDO ANGEL VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB ATLETISME OLESA L
C878 ESTEBAN ZABALA JORDI VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M FILIRUN S
C702 ESTEBANEZ DE MIGUEL ALBERTO S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TALAVERA TRAINING L S
C525 ESTRUCH ANDREU S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C684 FABRE HEREDIA XAVIER S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M DIEDRE M
C2 FAJULA MANEL M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M UNIO EXC. MATADEPERA L
C339 FARR╔ LEËN JORDI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C1039 FARRERAS MUĐOZ ORIOL S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1190 FELIP ARROYO XAVI M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CLUB EXCURSIONISTA INDEPENDENT DE CATALUNYA XL
C794 FELIPE MARTINEZ MARC XICS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M ATLETISME PAU CASALS
C1149 FENOY ROMERO IRENE S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO M
C76 FERN┴NDEZ AGUILAR MAG═N S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M BESTIA PARDA M S
C200 FERNANDEZ CABANILLAS NICO VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA M S
C957 FERNANDEZ GONZALEZ DAVID VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1191 FERNANDEZ MAĐAS JULIAN VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C660 FERN┴NDEZ MOLINA LUIS MIGUEL VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M TARADOS RUN L
C10 FERNANDEZ MORAL IVAN S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1045 FERNANDEZ PADIAL ANTONIO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M RUNNERS PALLEJA S
C958 FERNANDEZ PUENTE EMILIO S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C722 FERNANDEZ REAL JOSE VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C1199 FERNANDEZ SANCHEZ MANEL VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M LOS TULIPERA L
C527 FERNANDEZ SANCHEZ TONI S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CLUB NATACIO TERRASSA S
C532 FERN┴NDEZ SERRANO JES┌S VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CLUB EXCTA. PRIORAT L
C1021 FERNANDEZ SOLER EDUARD S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C646 FERNANDEZ TORRENT CARLES S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C197 FERNANDEZ TORRES DANI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA L S
C751 FERRAN POLO SERGI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C531 FERRAS BOMBUY JOSEP VICENă S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C540 FERRAS PERIS J┌LIA MENUTS FEMEN═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M
C356 FERR╔ AVELLANEDA MART═ S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TURBOLOPEZ M S
C750 FERRER MARTINEZ CARLES M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE TERRASSA L S
C754 FERRER PEREZ ALBERT VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M QKSDELLUM L S
C815 FERRER ROMERO RA┌L S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1305 FERRER VILLA DANIEL S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT XL S
C567 FERRERO FEBRER JOAN RAMON VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C536 FERR┌S EGEA GERARD S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C1286 FIGUERAS NART PERE S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C1343 FIGUERAS TORRENTE BRU SUB-23 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C292 FIOL BUSQUETS BARTOLOME VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CLUB TRIATLO SABADELL M S
C553 FIOL BUSQUETS JAVIER S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT S S
C1284 FOJ S┴NCHEZ ADRI┴N SUB-23 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CLUB LITERA MONTAĐA M
C1054 FOLCH ALBALAT JOSEP M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1361 FOLCH VAZQUEZ JORDI M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT XL
C669 FONT LAGARRIGA X╚NIA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C450 FONT PIĐOL JORDI VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M FINISHER TRAIL TEAM S
C159 FONTANES MOLINA POL SUB-23 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CLUB DEPORTIU TERRASSA L
C1371 FONTANET JOAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CERCLE SABADELL╚S XL S
C1170 FORNIELES RUIZ LAURA SUB-23 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M S
C434 FORNS TEMPORAL MARC VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C312 FORTE NOVELLA PEP VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C148 FRAGOSO MARTINEZ MARTA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1073 FRANCH ROMAN JOAN M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M GRIMPATS M
C216 FRANCO CIURANA MIQUEL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M COMEKM MOLINS L S
C764 FREIXA PEREZ JORDI VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M THE DRINK BROTHER M S
C874 FRENICHE GARCIA SALVADOR VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT XL S
C699 FRIAS CHICA ALEX VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CLUB NATACIO TERRASSA S S
C898 FUENTES SALCES MARINA SUB-23 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C897 F┌NEZ MORANTE DAVID S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C132 GALAN RUS ENRIC S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M TRAINING S
C917 GALERA RAFA M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO L S
C1234 GAL═ TORRES PAU S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C284 GALLARDO GIRËN JAVI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C400 GALLART DEL BURGO ADRI└ S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M MOLLETES M
C391 GALLART DEL BURGO ALBERT S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M M
C393 GALLART DEL BURGO XAVIER S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M MOLLETES M
C106 G└LLEGO ARCUSA NIL SUB-23 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L
C321 GALLEGO GALLARDO JORDI S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M EGARAMOSSENAIRES M
C1339 GALLEGO ROMEU CARLA KIDS FEMEN═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M DINAMI-K
C1131 GALLIFA SILLERO XAVI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C792 GALOBART SAMPIETRO ERIC S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CERDANYOLA CH M
C365 GAMIZ LEO MENUTS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M LOBOS TRAIL TEAM
C366 GAMIZ CESPEDES ADRIAN S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M LOBOS TRAIL TEAM XL
C866 GARCIA ARANDA DAVID S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C705 GARCIA AUĐON ISMAEL S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1254 GARC═A BALSALOBRE ENRIC S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L
C1096 GARC═A BAYË RUB╔N SUB-18 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1161 GARC═A CAMIĐO CARLOS S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M DECATHLON TERRASSA L
C1229 GARCIA ESTEBAN TONI S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M VETTON M
C1160 GARCIA FREIXA FERRAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M DECATHLON TERRASSA M S
C373 GARCIA GARCIA ANTONIO VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA M S
C160 GARCIA GARCIA MANEL S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C237 GARC═A G┴ZQUEZ CARLES VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C345 GARCIA GONZALEZ VICTOR S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB NATACIO SABADELL XL
C383 GARCIA HIGUERAS MIKI VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M TERMES RUNNING M
C788 GARCIA JAMIN KILIAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M C.F. VILADECAVALLS L S
C610 GARCIA LEON POL S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M VALL╚SCAR XL S
C806 GARCIA LIZANDRA CARLES M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C956 GARCIA LLOBERAS JORDI VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT L
C1130 GARCIA LOPEZ PURI S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT XL
C221 GARC═A LUCAS AZUCENA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M AT CERDANYOLA M
C600 GARCIA MARTINEZ ENCARNACIËN VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M VALL╚SCAR S
C300 GARCIA MONELL XAVIER M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO M
C1356 GARCIA MUĐOZ ERNESTO S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M EUIT M S
C899 GARCIA ORTIGA DANI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO L S
C1400 GARC═A RAMOS PABLO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M AD SPRINT S
C1183 GARCIA-CASCON PORTELLA └LEX VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C1326 GARCIA-CASCON SALA LLUIS S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M ATL╚TIC HOCKEY CLUB M
C1380 GARRETA CLUSELLA JORDI M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M PANTAURELLS TERRASSA M
C1257 GARRIDO SANCHEZ HUGO MENUTS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M YETIS COLLSEROLA TRAIL KIDS
C1315 GARRIGA RAMON FELIU JOVES MASCUL═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M CLUB DE CROSS MATADEPERA
C1316 GARRIGA RAMON OLEGUER KIDS MASCUL═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M CLUB DE CROSS MATADEPERA
C1318 GARRIGA RAMON QUIRZE XICS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M CLUB DE CROSS MATADEPERA
C218 GASCON CRUZ PAULA KIDS FEMEN═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M AT CERDANYOLA
C217 GASCON RODRIGUEZ DAVID VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M AT CERDANYOLA L
C1132 GASSË PONS DAVID VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT S
C301 GAVAGNACH BELLSOLA FRANCESC VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C1277 GAYA GEA QUIM VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M LOS CUĐAOS TEAM XL S
C609 GEMAR CAMARA ALEX S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M VALL╚SCAR XL
C468 GENESC└ PALAU ESTEVE VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C647 GETINO GAVARA MARIANO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C548 GIL HERN┴NDEZ DAVID S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M TECNIRUNNER L
C916 GIL MARTINEZ JORDI VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C963 GIL TARR╔S MARTA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CERCLE SABADELLES S
C1381 GIMENEZ IGNASI S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1249 GIMENEZ DALMAU TXELL VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C1408 GIMENEZ GUARDIA MANUEL M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L
C327 GIMENEZ MARTIN FERRAN M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT S
C1162 GIMENEZ SANCHEZ TONI S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M DECATHLON TERRASSA L
C1379 GINE SERGI S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CT SPARTRIANS L
C885 GIRALDO GARCIA DAVID S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT XL
C426 GIRALT TORRES JOSEP M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C1276 GODOY GARAY FRAN S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C1401 GËMEZ JOE S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1216 GOMEZ FERNANDEZ JORDI KIDS MASCUL═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M INDEPENDENT
C205 GOMEZ GINEL ESTHER S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA S S
C597 GOMEZ MILAN ANTONIO MANUEL VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M VALL╚SCAR XL
C1217 GOMEZ PASTOR RAUL VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C919 GOMEZ RODRIGUEZ ALEX S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CERCLE SABADELL╚S L S
C745 GËMEZ RODR═GUEZ EVA S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TRAIL UES S S
C1142 GONZALEZ BALLESTEROS NIL JOVES MASCUL═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M KAMES KIDS
C1147 GONZ└LEZ BARBA ANNA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C760 GONZALEZ BENAIGES JORDI M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT XL
C861 GONZALEZ FRUTOS ELISABET VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C709 GONZALEZ GARCIA VICTOR VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M C.A. NOU BARRIS L
C883 GONZALEZ GONZALEZ TONI VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C451 GONZALEZ MARTIN MIGUEL ┴NGEL S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M JAIRA TRAIL M S
C416 GONZALEZ MARTINEZ BERNARDO M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C645 GONZ┴LEZ MEMBRILLA CARLOS VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M DACARRUNNERS M S
C454 GONZALEZ MENDEZ JULIO S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT L
C1108 GONZ┴LEZ P╔REZ ROSA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M GRUP RUNPARADIS M
C161 GONZALEZ PRIEGO ANNA KIDS FEMEN═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M KAMES KIDS
C162 GONZALEZ PRIEGO NORA XICS FEMEN═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M KAMES KIDS
C425 GONZ┴LEZ PUIG ARNAU SUB-18 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C299 GONZ┴LEZ REINA JAUME SUB-23 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C1175 GONZALEZ RESBIER EDUARD VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M KAMES KIDS L
C588 GONZALEZ RESBIER GEMMA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C550 GONZALEZ SANCHEZ JOSE JUAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT S S
C116 GONZALEZ VARGAS JOSE ANTONIO VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C488 GORDLO RUANO NANDO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C515 GRANADOS RUIZ INMA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C519 GRANELL D═AZ JORDI S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M I RUN WITH LEIVA M
C1178 GRAU TORRAS SERGI S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C813 GROSSI BAPTISTA GISELA SUB-23 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M I RUN WITH LEIVA S
C679 GUADAYOL ROIG MARC VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C1035 GUAL OLIVA ORIOL S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1048 GUAL PONS GABI M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M 4000 PEUS COLLBATË L
C784 GUAMIS SERRA XAVIER M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB NATACIO TERRASSA M
C1285 GUARCH CUADRADO DAVID VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C1288 GUARCH PUIG EUGENI M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C123 GUAYTA ROS BERNAT S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L
C1185 GUERRA FERNANDO M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C744 GUERRERO LEON ISABEL VETER└ 48 FEMEN═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M TEAM SPORT SPIRIT S
C728 GUERRERO LËPEZ BEA S╚NIOR 48 FEMEN═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M MADTEAM M
C178 GUERRERO MART═NEZ XAVI VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CLUB NATACIO SABADELL L S
C73 GUERRERO MORATALLA SAMUEL SUB-23 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M M
C4 GUILL╔N ALFARO ALBERT VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C893 GUILLEN BELMEZ ENRIC VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C118 GUILLEN ROLDAN SARA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C1031 GUINART CONTRERAS JORDI VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C867 GUIX RIGOL MARTA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C601 GUZM┴N NOVO PEDRO S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C773 HAUGHEY BARQUIN IĐIGO THOMAS S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1298 HAUGHEY BARQUIN KILLIAN S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C502 HEREDERO ALVAREZ-GARCILLAN LUIS S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M LA TAPIA MADRID M
C670 HERMOSILLA LORENTE JOSEP M M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT XL
C280 HERN┴NDEZ D═AZ DE LOS BERNARDOS JOS╔ ANTONIO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C838 HERN┴NDEZ FERN┴NDEZ JES┌S VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C484 HERN┴NDEZ GUDIĐO JOAN CARLES VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE RUB═ L S
C486 HERN┴NDEZ PARRA PAU XICS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M UAR
C357 HERNANDEZ VIVES FRANCESC M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C311 HERRERA FIGUEROA ALVARO VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT XL
C210 HIDALGO VALLS ELENA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M AT CERDANYOLA XL
C891 HOM D═AZ ANDREA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB NATACIË VALLDOREIX M
C1207 HOSSACK LOPEZ DEREK S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M FAILRUNNERS S S
C62 HUMET GARCIA DAVID VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CAMP IV - A 4┤90 L
C825 IBAĐEZ ALVAREZ ISABEL VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C689 IBAĐEZ GRANADOS CRISTOBAL VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C907 IGLESIAS CHAPARRO DAVID S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C911 IGLESIAS JORGE AINA MENUTS FEMEN═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M INDEPENDENT
C909 IGLESIAS JORGE NORA XICS FEMEN═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M INDEPENDENT
C1353 IGUAL ALBERT S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M C.F. PILOTARI 2015 S
C318 ILLA JOS╔ ARNAU SUB-23 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CLUB NATACIË BANYOLES M S
C1085 IZQUIERDO GRAU GUILLEM S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CEMURA M
C830 IZQUIERDO HERNANDEZ JOSE LUIS VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M KILOMETRE 1 M
C818 JANE GIRALT JORDI M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M FENT CAM═ JUNTS M
C506 JAN╔ MEDRAN JORDI SUB-23 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M KAMES KIDS L
C1004 JANEIRO MARTINEZ ANTONIO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT XL
C411 JIMENEZ ALHAMA JOSE S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M I RUN WITH RASHID L
C446 JIMENEZ BRAVO RAFAEL VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M RUNNING VIGIA XL
C1363 JIMENEZ GALLART AINOA SUB-23 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M VEDRUNA M
C1188 JIMENEZ MARMOL JUAN VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M M S
C1097 JIMENEZ MERCHAN JOSE MIGUEL VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M MAQUIBIKE M
C851 JORBA ARGEMI GUILLEM S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C676 JORDAN CLARIANA MARIONA SUB-23 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE TERRASSA S S
C840 JOVER COLOME ORIOL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M L S
C950 JURADO ESPAĐOL GLĎRIA S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M GRUP RUNPARAD═S M S
C1228 JURADO MARTINEZ AZUCENA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1050 KJAER HARRIET VETER└ 48 FEMEN═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M LIFEFOOD SPORT TEAM S
C634 LABARIAS VICENTE SALVADOR M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB NATACIO TERRASSA M
C566 LACASA SALAVERT CRISTINA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C526 LADERO CAĐELLAS JOSEP SUB-18 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C101 LAGUNA TORRES JOAQUIN VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT S
C335 LAO URBANO ALBERTO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M MARTINES TRAILRUN M
C559 LARA MORAGAS ELENA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB TENNIS LES FONTS L
C920 LARA PRAT ESTEVE M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT XL S
C433 L┴ZARO GARCIA JUANMA VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M GRIMPATS S
C119 LECHADO LOPEZ RUBEN S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M XL
C12 LEIVA CAVERO CARLOS VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M DINOALASTRIALERAS M S
C82 LERMOS EXPËSITO ANDR╔S VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CLUB NATACIO TERRASSA M S
C1139 LIEBANAS HERNANDEZ MANEL VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C659 LIVINGSTONE SALLY S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C481 LLADË ORTIZ SERGI SUB-18 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE VILASSAR DE MAR M
C141 LLENA HURTADO CRISTINA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB EXCURSIONISTA DE SANT QUIRZE DEL VALL╚S M
C1366 LLOPART ROCA PAU S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CORREM PER LA TERRA L
C147 LLOPIS JURADO ISA VETER└ 48 FEMEN═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M I RUN WITH LEIVA M
C105 LLORENTE GANDULLO MARCOS S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C1378 LLOVERAS ARMENGOL ANNA S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L
C854 LOPEZ CABRERA LAURA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CN CALDES S
C822 LËPEZ CALVET ELISABET VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M RUNNERS CASTELLGAL═ L S
C474 LËPEZ CRESPO ARTURO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M ALWAYS RUNNING TEAM M
C355 LËPEZ CRESPO NIL S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M LOPEZCLAVERIA.COM M S
C231 LOPEZ CUADRADO BALDOMERO M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M BUXE L
C967 LOPEZ DELGADO LUIS VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C902 LOPEZ DOMENECH GIL S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M RUNTRAIL M S
C534 LOPEZ DOMENECH MARTINA MENUTS FEMEN═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M INDEPENDENT
C533 LOPEZ DOMENECH MONTORO PAULA MENUTS FEMEN═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M INDEPENDENT
C565 LOPEZ GONZALEZPU. PEDRO JUAN M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M M S
C959 LËPEZ HIDALGO LLU═S VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C1296 LËPEZ MAZORRIAGA ARNAU SUB-23 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M C.A. MANRESA M
C1297 LËPEZ MAZORRIAGA OLIVIA XICS FEMEN═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M C.A. MANRESA
C1079 LËPEZ MOLINA VITO VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M M S
C774 LOPEZ PEREZ JOSE MARIA VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C989 LOPEZ PIZARRO DANIEL SUB-23 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C385 LËPEZ S┴NCHEZ DANIEL VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M RUNNERS SABADELL M
C1226 LOPEZ SANCHEZ JAVIER S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M I RUN WITH LEIVA M
C998 LËPEZ TAPIAS LUIS VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT XL
C507 LOPEZ VILLEN ALFONSO VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M C.F. VILADECAVALLS L S
C802 LËPEZ ZAMORANO TONI VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1000 LËPEZ-DUR┴N P╔REZ PAU SUB-18 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M KNLTS S
C1001 LËPEZ-DUR┴N VALDIVIELSO QUIQUE VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C473 LOPO JUAN M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C472 LOPO SANDRA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M XCERHEALTH S
C180 LORENZO PA▄LS RA▄L M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M MADTEAM M
C710 LOZANO MAR═N SERGIO VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M M S
C585 LUNA GARCIA EDUARD S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M M
C931 LUQUE GARC═A FRAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M BICIBIRRAS M S
C219 LUQUE LUCENO CARLOS S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA M S
C1002 LUQUE MARTIN JORDI VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M L S
C1007 LUQUE MOR DAVID S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CHATARRA┤S TEAM M S
C768 LUQUE MUĐOZ DANIEL MENUTS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M KAMES KIDS
C1303 MAANANI ZLIOUEL HAMZA S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M PAKI TOUR S.L L
C1011 MALLADO MOYA MIGUEL ANGEL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M SINCRORUNERS M S
C1259 MANTERO MART═NEZ CARLOS S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M FLEXOR RUNNERS 42.2 M
C1329 MANZANERA FACERIAS YOLANDA VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M C.A.VILADECANS S S
C789 MANZANO MART═NEZ JOS╔ S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C583 MARCHUET SORIANO MONTSE M└STER 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C1109 MARCOS GIL RAMON S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT XL
C448 MAR═ MORENO JOAN SUB-18 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C466 MARQUEZ MORENO JESUS S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C629 MART═ ROGER MENUTS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M ATLETISME PAU CASALS
C131 MART═ CASAS DANIEL S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M FINISHER TRAIL TEAM M
C1156 MART═ LLIVINA JORDI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M DECATHLON TERRASSA M S
C367 MARTI MONCHA MANEL M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C282 MARTIN PEREZ TONI M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE RUB═ M S
C630 MART═N TORRES DOLORES VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M RUNNERS SABADELL S
C1009 MARTIN UBRIC JORGE VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TERRABIKE C.C ANCLAS S
C617 MARTINEZ CAĐERA PILAR VETER└ 48 FEMEN═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M KĐERA M
C187 MARTINEZ CARRION MANU S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA L S
C176 MART═NEZ DOM═NGUEZ MARIBEL VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA M S
C250 MART═NEZ GIGANTE CRISP═N S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CASTILLO ATHLETIC GROUP S
C1384 MART═NEZ GËMEZ PAU JOVES MASCUL═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M UNIË ATL╚TICA TERRASSA
C467 MARTINEZ GONZALEZ SOFIA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C125 MART═NEZ GUERRA KRLOS VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M PUNKTRAILS XL
C776 MARTINEZ LUNA MIREIA KIDS FEMEN═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M CLUB DE CROSS MATADEPERA
C133 MARTINEZ MARTINEZ ANABEL S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO S
C1052 MARTINEZ MARTINEZ DAVID VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT XL
C616 MART═NEZ MEDINA LEO MENUTS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M ATLETISME PAU CASALS
C946 MART═NEZ MIRË └LEX S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1084 MARTINEZ MOLINA JUAN S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M VALL╚SCAR M
C539 MARTINEZ ROMERO ANA S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C372 MARTINEZ SALVADOR ELOI S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M TRIJUPITER M
C929 MARTINEZ TORRES ORIOL S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CENTRE EXC. SANT FELIU DE CODINES M
C982 MARTINEZ VIDAL EDGAR VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M 7 AM RUNNERS HORTA M
C816 MARTORELL BRUTAU RAQUEL S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C1299 MAS DOSTA RICARD S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C92 MASSAGUE MORENO MARC S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M MBAISEN TEAM S
C1364 MASSË COMAS GEMMA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M VEDRUNA L
C195 MASTRAL DANIEL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA L S
C718 MATAR═N RODRIGUEZ CARLA JOVES FEMEN═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M KAMES KIDS
C347 MATAS AGUILERA KIKO VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M DIEDRE L
C307 MATEU PALAU ENRIC M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M PANTAURELLS TERRASSA L
C320 MATILLA AYALA AITOR S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M RUNNING FURLYS L
C1020 MAYOR HERNANDEZ PEDRO M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M TROLLS XL
C993 MAYORAL SERRANO ROBERT VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CLUB NATACIO SABADELL M S
C270 MECA ARENAS SIMËN VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M FONDISTES RUBI L
C1255 MEDINA CARPIO SERGI SUB-18 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C223 MEDINA GONZ┴LEZ AINHOA KIDS FEMEN═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M CLUB DE CROSS MATADEPERA
C632 MELGAREJO ORTUĐO ISABEL S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C1081 MENDEZ ROMERO DANIEL S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C485 MERCAD╔ ROGER VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M MADTEAM M
C142 MERCADER VILA ERNEST VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M COS 360 SPORT&HEALTH L
C222 MERINO BELTR┴N JUAN ALFONSO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M AT CERDANYOLA L
C1253 MERLOS GARCIA CARLOS S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT XL
C881 MESA DIAZ EDGAR S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C766 MIGUEL ANY╔ JANA KIDS FEMEN═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M KAMES KIDS
C767 MIGUEL ANY╔ VINYET XICS FEMEN═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M KAMES KIDS
C362 MILL┴N MART═NEZ DAVID SUB-23 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C224 MINGUEZ MORENO JENNI S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M HOLOK┤S L
C251 M═NGUEZ MORENO JULIO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M HOLOK┤S M
C262 MIQUEL FERNANDEZ MARC S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C69 MIRA DE LA PORTILLA PILAR VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C410 MIRABET GOMEZ OSCAR S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M I RUN WITH RASHID L
C1093 MIRALDA SELLAR╔S QUIM M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB FUTBOL VETERANS GUARDIOLA L
C431 MIRALLES BONAVENTURA ORIOL S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT XL S
C107 MIRALLES GIBERT RUBEN VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M PUNKTRAILS M
C735 MIRALLES L┴ZARO LLU═S S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C165 MIRALLES MELET MARC S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M MADTEAM L S
C79 MITJAVILA MOIX JORDI VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CATALONIA RUN FOR FREEDOM XL S
C1308 MOIX GUSI GUILLEM VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M ATL╚TIC HOCKEY CLUB L S
C199 MOLINA GALINDO ROGER S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT L
C843 MOLINA PEREZ JUAN CARLOS S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M C.F. VILADECAVALLS L S
C748 MOLIN╔ COLOM MARC S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C814 MOLIN╔ DEL CASTILLO MARC VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C309 MONTAGUT ARIN JOAN XICS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M ESCOLA GIROI LA GARRIGA
C310 MONTAGUT ARIN MART═ MENUTS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M ESCOLA GIROI LA GARRIGA
C295 MONTES APARICIO LAURA S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C594 MONTES PALACIOS ALBERT M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M VALL╚SCAR M S
C652 MONTES REINA JUAN CRISTËBAL VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M SABINILLAS TEAM XL
C368 MONTOLIU DUOCASTELLA CARLES S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M EFIS M
C727 MONTORO MIRALLES ORIOL XICS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M INDEPENDENT
C331 MONTSERRAT FONT JORDI VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M MADTEAM L S
C945 MOR MOMBLAN JORDI VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M MADTEAM M
C1197 MORA LUQUE ANDR╔S KIDS MASCUL═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M INDEPENDENT
C651 MORAL BERRIO ANTONIO M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M FEEC L S
C606 MORAL CARRER BEA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M VALL╚SCAR L
C952 MORAL S┴NCHEZ IVAN S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C157 MORALES CLOP RAFA VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C127 MORENAS POLAINA ILDEFONSO M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CURSAR RUNNING CLUB M
C39 MORENO MIQUEL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CELL M S
C1115 MORENO BELMAR NATALIA SUB-23 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M M
C849 MORENO CANO ANTONIO FCO. S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C968 MORENO CUENCA SERGIO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C739 MORENO LOPEZ SERGIO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M MEAN MACHINE XL
C852 MORENO RECHE ROBERTO VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C72 MORERA CARDENAS GEMMA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C729 MORILLO MART═N DIEGO S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M MADTEAM L
C191 MORILLO POLEY MIQUEL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA M S
C1219 MORRAL PASTOR JOAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C399 MORRAL VENTURA JOAN S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M RUNNERS SABADELL M
C1151 MORROS LLORDELLA ORIOL SUB-23 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M KAMES KIDS L
C475 MOYA DEL CORRAL MANUELA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M PRODOMINS S
C560 MOYA HORNO RAFAEL S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M MAKAKIS XL
C31 MUNILL VAZQUEZ JORDI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C1148 MUĐOZ ALONSO DIEGO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M PALEOTRAINING SABADELL S
C276 MUĐOZ ALVAREZ ANNA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1040 MUĐOZ BLANCO ESTHER S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C333 MUĐOZ DOMINGO GONZALO S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT XL S
C293 MUĐOZ FORNIELES RA▄L VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C844 MUĐOZ GARC═A ERIC MENUTS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M
C303 MUĐOZ GARCIA MIGUEL ANGEL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT XL
C847 MUĐOZ GIL ËSCAR VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M M
C1192 MUĐOZ LANNES LLUIS S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M L S
C737 MUĐOZ ORIBE JANA MENUTS FEMEN═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M INDEPENDENT
C841 MUĐOZ ZAMBRANA AITOR S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C442 MUĐOZ DE LA NAVA NAHARRO JULI┴N VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M ASS.ESP.INTEMP╚RIE XL
C1129 MURCIANO CASTELLANO MIREIA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C427 MURT IVERN ROGER SUB-23 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT S
C1010 MUSSONS ABAD JORDI S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE CATALUNYA5 L
C289 NAVARRO AZNAR EMILI M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CLUB NATACIO TERRASSA M
C595 NAVARRO GAY FRANCESC VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M VALL╚SCAR M S
C1150 NAVARRO GONZ┴LEZ ALEX SUB-18 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C447 NAVARRO MONTERO XISCU VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M UAR M
C715 NAVARRO NIETO ALEJANDRO VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT XL
C985 NAVARRO NOSAS JUAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L
C561 NAVARRO PERALES NANDO VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CLUB ESPORTIU FUNCIONA M S
C1345 NAVAS CANTERO JESSICA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M DECATHLON11K S
C512 NAVAS FERNANDEZ SYLVIA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C761 NICOL┴S LORENTE CAROLINA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C398 NOVELLA GARCIA ANNA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M RATARUNNERS L
C924 NUĐEZ GIL JAVIER VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT XL
C900 OLCINA PUIGDEVALL ALBERT VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TGCBINN L S
C1269 OLIVAR ANNA M└STER 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M DECATHLON11K M
C1024 OLIVE MARTI FRANC S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M BEYOND-FOR YOU GET YOUR LIMITS S S
C242 OLIVERA OLIVA MIRYAM S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CENTRE M╚DIC OLIVERA OLIVA / ALFISPORT S S
C1330 OLMOS M┴RMOL MONTSERRAT S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M ┴&M M
C1038 ORDËĐEZ GALLEGO JORDI VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M TRIJUPITER M
C604 ORRIOLS GIL ROGER VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M VALL╚SCAR M S
C1403 ORTEGA MUĐOZ ROGER KIDS MASCUL═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M CLUB DE CROSS MATADEPERA
C677 ORTEGA SALESA ISAAC S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M ELS PIRATES DE LA MUNTANYA S
C876 ORTEGA SANCHEZ JOAQU═N M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M UNIË ATL╚TICA TERRASSA XL
C698 ORT═ LUCENO ANA M└STER 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M POTA ROJA S
C1392 ORTIZ MANEL S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT XL
C1295 ORTIZ PEREZ MARIA S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA S S
C538 OS╔S GËMEZ JOS╔ M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C380 OSORIO VILALTA RICARD S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C1114 OSUNA GËNGORA DAVID S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1397 PADILLA JOSE ANTONIO VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1291 PADILLA ROBLES JOEL XICS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M CLUB NATACIË SABADELL
C163 PADRË PERELLË JOAN CARLES VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M XL S
C1033 PALAU M┴RQUEZ ALEIX MENUTS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M PANTAURELLS TERRASSA
C89 PALAU ORTA JOSEP S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M PANTAURELLS TERRASSA L
C1158 PALET MAMPEL JOSEP ORIOL S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M DECATHLON TERRASSA L S
C169 PALET PUIG CLIMENT M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M PANTAURELLS TERRASSA M S
C397 PALFER SOLLIER BENJAMIN S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M RATARUNNERS L
C452 PALLAR╚S CIURANA X╚NIA VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M JAIRA TRAIL S S
C196 PALOMAR ALCARAZ ADRI└ VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M PENYA RUNNERS ESPANYOL L
C212 PALOMO CATALA CRISTINA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M AT CERDANYOLA M
C673 PARDILLO AMATE CANDIDO VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C880 PARDINA LESEDUARTE JORDI VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CLUB NATACIO TERRASSA M S
C1098 PARDO MELENDEZ ALICIA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M TIRACHINAS S
C948 PAREDES SARA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M C.M.MOLLET S
C1077 PAREJA LAO CHARY M└STER 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M GRUP RUNPARAD═S S
C805 PARETS PIĐOL GEMMA VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M RUNNERS CASTELLGAL═ M S
C8 PARRA CAPILLA ALBERTO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C211 PASCUAL GRANADOS ELISABETH VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TRAIL RUN MONTORNES S S
C63 PEDROCHE SANCHEZ GONZALO VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C137 PENA BROSSA ANGEL VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB EXCURSIONISTA DE SANT QUIRZE DEL VALL╚S S
C94 PEĐALVER SANCHEZ JOAQUIN S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C896 PERALTA HERRERA MIGUEL ANGEL S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C1370 PEREIRA ROD╔S DAVID S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE TERRASSA XL S
C1396 PERELLO CASTELLON MARC S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M AE VACARISSESCORRE M
C667 P╔REZ ASENSIO KEVIN S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M M
C21 PEREZ CORT╔S ELISABET S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT S
C925 PEREZ ENRIQUE ANTONIO S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C1176 PEREZ ESPONELL└ ERIK XICS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M INDEPENDENT
C1177 PEREZ ESPONELL└ ONA MENUTS FEMEN═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M INDEPENDENT
C695 PEREZ GUTIERREZ AITOR S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C1258 PEREZ PLAZA JAVIER S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C113 PEREZ SAMPEDRO GUSTAVO VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M RUNNING FURLYS L
C643 PEREZ VALERA ROGELIO VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TRAIL RUNER LLORENăA S S
C672 PEREZ VERDUGO PAKITO S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M XTRAILMONTSENY M
C549 PERICH UBACH ELOI VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M MINYONS DE TERRASSA M
C510 PERRAMON XAVI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M XAVICARLOS TEAM M
C978 PESCINSKI JANINA S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT S S
C243 PIERNAS GALLEGO JORGE S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CENTRE M╚DIC OLIVERA OLIVA / ALFISPORT M S
C1301 PINO VILLAR MARIA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C577 PINO VILLAR PEDRO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M EUROSPORTS VILASECA FONDISTES XL
C807 PINTO ESCAMILLA JOSE ANTONIO M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M NEMRAPID RUNNING CLUB L
C1218 PINTO PEDROLA JOSEP VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1086 PIQU╔ LUQUE ORIOL S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CEMURA L
C1224 PITARCH TORRAS MIQUEL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE TERRASSA M S
C260 POMENTA LATAN KENNETH GUILLERMO S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L
C388 PONCE CIFUENTES SERGI S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT XL
C513 PONCELAS NOZAL MARCOS S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CLUB ESQUELLES (AMER) M
C770 PONS ALONSO JORDI M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C1165 PONS SERRA SARA S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M DECATHLON TERRASSA S S
C599 PONTANILLA RAMA SALVADOR VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M VALL╚SCAR L
C875 PORTELA CASTRO SERGIO VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C353 PORTELL POVEDA GUILLEM SUB-23 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB TRAIL INEFC L
C524 PRAT LAIA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M M
C1053 PRAT NAVASCUEZ MARTI XICS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M REUS DEPORTIU
C268 PRAT PONS JONI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CORREDORS ARITJOL LA SELVA L S
C765 PRAT VILET XAVIER S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C578 PRESCOL═ PILI VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB ATLETISME ABRERA S
C463 PRINCIPE LUCA S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M M S
C811 PUERTAS RODRIGUEZ JOSE ANTONIO VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1181 PUIG MARC VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M PANTAURELLS TERRASSA L
C551 PUIG CASTELLS MONTSERRAT S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C70 PUIG CID MARIA VETER└ 48 FEMEN═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT S
C714 PUIGVENTËS OLIVER CARLES S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C564 PUJOL PERE M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M NARINAN L
C461 PURULL BLADAS JAUME S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M UNIË ATL╚TICA TERRASSA L S
C943 PURULL DURAN MARC S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO S S
C656 PUY CARRIËN DAVID VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT L
C953 QUESADA AMEZCUA MIGUEL ANGEL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M LOS MARTES CON DIOS M S
C591 RAMIREZ CAĐADA CARME M└STER 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C922 RAMIREZ GONZALEZ RAUL VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT XL
C706 RAMIREZ PEREZ VICTOR S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C1387 RAM═REZ V┴ZQUEZ ALBA XICS FEMEN═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M INDEPENDENT
C329 RAM═REZ V┴ZQUEZ DAVID S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M M
C724 RAMONEDA ESQUERDA MAIKA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C1271 RAMOS GARCIA RAMËN S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M DECATHLON11K M
C1101 RAYA BONE CARLA KIDS FEMEN═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M C.A. NOU BARRIS
C1102 RAYA BONET ALBERT XICS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M INDEPENDENT
C1241 RAYA JIMENEZ JUAN FRANCISCO VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C615 REAL PEREZ MANUEL M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CENTRE EXCURSIONISTA LLORENă└ M
C1244 RECASENS DE LA PIĐERA XAVIER VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TRI5U XL S
C252 RECHE ROYO XAVI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C926 RECHER RECHER KLAUS M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C179 REQUENA GONZ┴LEZ MARCELO VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C27 REVERTER MAIXENCHS FERRAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C1377 RIBAS COSTA ANNA XICS FEMEN═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M ATLETISME PAU CASALS
C960 RIBAS FULLOLA YOLANDA S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE RUB═ S S
C757 RIBERA GRAELLS ALBA S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT S
C240 RIBË PALAU TONI M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C961 RIERA SUĐE JOSEP VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CERCLE SABADELL╚S M S
C725 RIMOLA GIBERT JORDI VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M MINYONS DE TERRASSA M S
C639 RISTOL ESPINOSA ORIOL S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C1327 RISTOL MARCET ALEIX SUB-23 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M KAMES KIDS M
C1341 RIU SEP┌LVEDA QUERALT KIDS FEMEN═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M KAMES KIDS
C557 RIUS UTSET JORDI S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M UES M
C846 RIVAS GARCIA RUTH VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C848 RIVAS MAILLO JUAN M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C86 RIVERA PEREGRINA ENRIC SUB-23 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO L S
C1187 RIVILLA LËPEZ CARLOS S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M BORN TO RUN M
C415 ROBLEDO MORENO EROS S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M RUN4US S S
C1137 ROBLES SAEZ JOSE CARLOS VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M VOLLDAMMCLUB XL
C1090 ROCA DANI S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C181 ROCA AĐON VICTOR S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C24 ROCA MIRANDA DAVID S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M RCR19 L S
C261 ROCHA CUTILLER CARLES S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE TERRASSA M
C1332 RODRIGO LËPEZ ┴LEX VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M ┴&M XL
C981 RODRIGUEZ BRACHS BERTA S╚NIOR 48 FEMEN═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M C.A. LES TORTUGUES S
C608 RODR═GUEZ CAMUĐA MAR VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M VALL╚SCAR M
C407 RODRIGUEZ CORCOBA ALBERTO S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M I RUN WITH RASHID L
C970 RODR═GUEZ FERNANDEZ PEPA VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M GRUP RUNPARADIS M S
C213 RODRIGUEZ GËMEZ JOAN SUB-18 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M AT CERDANYOLA M
C37 RODRIGUEZ GONZALEZ ENRIQUE VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TRAIL RUNNIN M S
C936 RODR═GUEZ MORENO ALFONSO VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M ORO DI NAPOLI L
C214 RODRIGUEZ PRADAS JUAN VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA M S
C350 RODRIGUEZ RODRIGUEZ JORDI S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C352 RODRIGUEZ TORRES TXELA SUB-23 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C480 ROJAS PI RICARD VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M NOS VAMOS A QUEDAR FRITOS L
C1072 ROLDAN HERNANDEZ SERGIO S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C328 ROLD┴N MONTIEL PABLO S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT L
C336 ROMERA BORREGO VICTOR S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CE TRAIL TARRACO M
C389 ROMERO JORDI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C1146 ROMERO DELGADO RICARDO VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C1140 ROMERO POLONIO IKER XICS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M INDEPENDENT
C1067 ROPERO GERMAN JOSEP ANTONI M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT L
C1057 ROQUEIRO RODR═GUEZ JAVIER VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M ATL╚TIC HOCKEY CLUB M
C942 ROQUET PONS CRISTINA VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE RUB═ S S
C829 ROS QUEROL JAN SUB-18 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1407 ROSELLË OBRADORS XAVI VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CULLERA L
C432 ROSSINES DE TEMPLE MARC VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C584 ROVIRA RODR═GUEZ ADAMIAN VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M NATURA RUNNING M S
C234 ROVIRAS SAMPERE LLORENă M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CLUB PIRINENC ANDORR└ M S
C1351 RUANO CAĐIZARES DAVID VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CLUB AMICS DE GRANADERO S S
C1200 RUBIO GONZALEZ XAVI S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M LOS TULIPERA L
C697 RUBIO LLORENTE PERE VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C208 RUBIO MART═NEZ AITOR S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TRAILCHIWI XL
C682 RUIZ ROCIO SUB-18 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C1391 RUIZ ROSA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C158 RUIZ ADELL MLLUISA VETER└ 48 FEMEN═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M GARGAMELES S
C992 RUIZ CARRILLO JAIME M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M COR CASTELLDEFELS RUNNERS M S
C7 RUIZ CHORQUES JAVI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L
C421 RUIZ GATELL IVAN S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C283 RUIZ LUNA DAVID VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M GRUP TRAIL MOLLET CMM M
C1116 RUIZ MASACHS ALEX VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C932 RUIZ SAN ROMAN PEDRO S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT S
C619 RUIZ VALL BERNAT S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C183 SABAT╔ JOAN VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M AT CERDANYOLA L S
C517 SABATE MERITXELL S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT S
C1189 SADURN═ DE LA TORRE MARC S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M TRIRELAY CALELLA M
C482 SAEZ ALBA OSCAR VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M KARAKOLILLO┤S TEAM L
C808 SAG ORTIZ JOSE VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT XL S
C1036 SALA CASAS PERE VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CLUB EGARA M
C115 SALAS FONT MARC VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M UNIO EXC. MATADEPERA L
C1369 SALAS PALLICER ANTONIO M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M ARES ARENA M
C1344 SALAS SERRA LAURA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M TBIKES-OXD S
C940 SALAS VELA DAVID S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT S
C1065 SALINAS MASDEU JOSEP VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1157 SALLES OLIVERA DIEGO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M DECATHLON TERRASSA L
C569 SALMERON CATXO VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C663 SALMERËN TENA SERGIO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C990 SALTO COSGAYA JAVIER M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CEGUB M S
C626 SALVADOR FEREZ JOSE VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C375 SALVADOR GARCIA AGUSTIN VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M EGARAMOSSENAIRES XL S
C1046 SALVADOR OLIVERAS EDUARD S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M DISRUPTIUS M S
C777 SALVADOR ROMERO ANTO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C1094 SAMANIEGO VIDAL JORDI SUB-23 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C494 SAMSEN GERNOT VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M VOLL AUF PAULI L
C850 SANABRIA PERULERO ALEX S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C986 S┴NCHEZ ARIAS RUBEN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M SUMALLA BIKE M
C1012 SANCHEZ BARQUIER ALEX S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CHATARRA┤S TEAM M S
C941 SANCHEZ CAZORLA EMILIO VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE RUB═ L S
C1064 S┴NCHEZ CUEVAS MANUEL S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M GALLOZORRO┤S TEAM L
C570 SANCHEZ GALAN DAVID S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C618 S┴NCHEZ GARCIA CARIDAD VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M M
C239 SANCHEZ GARCIA EDUARDO M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT XL
C1232 SANCHEZ GARCIA JOSEP M¬ S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO M S
C819 SANCHEZ GARCIA OIHANA VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M FENT CAM═ JUNTS S
C827 SANCHEZ MAYO OSCAR S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1015 SANCHEZ MESA DAVID S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M TRAIL ROCBLANC GYM L
C1123 SANCHEZ MUĐOZ BEATRIZ S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1124 SANCHEZ MUĐOZ EDUARDO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT XL
C969 SANCHEZ OCAĐA DAVID VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C174 S└NCHEZ QUINTANA NAT└LIA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C683 SANCHEZ ROMERO RUBEN S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C607 S┴NCHEZ S┴NCHEZ JAVIER VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M VALL╚SCAR L
C882 S┴NCHEZ SANTAMARIA PEDRO M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L
C43 SANCHEZ TIENDA RAQUEL S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M C.E.CHALLENGE SPAIN S S
C877 SANCHEZ VARELA JAVIER S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT XL
C343 SANLLEHI BITRIA JORDI VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C572 SANTANDER AGUSI MARC S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C573 SANTANDER CANET ALFONS M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M M
C996 SANTOS BLANCH M¬ JESUS M└STER 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M C.E.CHALLENGE SPAIN S
C394 SANTOS COCA J┌LIA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M MOLLETES S
C1240 SARRATE PRESAS FERRAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L
C428 SATORRA MONTAL└ DAVID-PAU VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C1302 SATORRAS RAM═REZ ALBERT VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M LOS ROBUSTOS TEAM WOLF L
C363 SEBASTIAN MARCO DIOVISIO VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M ASSOCIACIË ESPORTIVA ULLASTRELL M
C378 SEGARRA MANEL S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEP╚NDENT S S
C458 SEGARRA MART═ BERNAT S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M RUNNERS VALLVIDRERA L S
C1347 SEGURA PERICH RUT VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M DECATHLON11K S
C412 SELLARES OLIVERAS VICENă VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M TERRARUNERS L
C1267 SELLAR╚S VILALTA ORIOL S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M DECATHLON11K L
C528 SEĐORET MALAGON JOSE ISMAEL S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT XL
C603 SERRA BAĐOS DANIEL M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M VALL╚SCAR M S
C1117 SERRA CARRERA FRANCESC M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C622 SERRA PUIG ROGER S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M UES M S
C364 SERRANO ERIC MENUTS MASCUL═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M LOBOS TRAIL TEAM
C612 SERRANO FUENTES JUAN S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M LOBOS TRAIL TEAM L
C1022 SERRANO TORRELLA JORDI VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C1245 SERRATOSA PEREZ PATRICIA SUB-18 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT S
C1163 SHABAN ASENSIO MIGUEL S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M DECATHLON TERRASSA M
C927 SILVEN SANCHEZ CARLOS S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C976 SILVEN SANCHEZ LUIZ S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT XL S
C449 SIMË DALMAU NURIA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M LA CEREZAL TEAM S
C499 SIMËN S┴NCHEZ MANUEL M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C555 SIQUES LLAGOSTERA MARC S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M S
C1154 SOBERBIO CASES CLARA JOVES FEMEN═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M
C937 SOCIAS ORTIZ JOSE DIEGO VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C317 SOLA CARLOS VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT XL
C1355 SOL└ BALLBE TONI M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C589 SOLA GONZALEZ BERTA XICS FEMEN═ DRAC MENUTS-XICS 1500 M KAMES KIDS
C965 SOLA P╔REZ JOS╔ MANUEL S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT M
C87 SOLBERG TOM S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M PANTAURELLS TERRASSA M S
C1122 SOL╔ AGUST═ MERITXELL S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CLUB TRIATLË SABADELL M S
C1209 SOL╔ MESTRE JORDI M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M COMPRESSPORT TEAN M
C804 SOL╔ VALLDAURA JOSEP VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CENTRE EXCURSIONISTA MONTSERRAT M
C694 SOL╔ VILELLA EDUARD S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M UE VIC M
C406 SOLER CAPDEVILA ALBERT KIDS MASCUL═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M INDEPENDENT
C11 SOLER TORRADAS JORDI VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M TRAINING TRAIL M
C734 SORIANO ARGEM═ XAVIER SORIANO VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C269 SOTO UMBERT EMMA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C233 STILO MARKUS M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CENTRE EXCURSIONISTA DE TERRASSA L
C279 SUAREZ MARTIN JAVIER VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C496 SUBIRATS RUSCA ROGER M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C644 SUNYER FOLCH JAUME S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C207 TALO SANTI VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M BTQI RUNNERS XL
C297 TALË VALLS ALEX VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT XL
C346 TAPIA GONZ┴LEZ IRATI S╚NIOR 48 FEMEN═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M MOLLETES S
C1013 TENORIO IBARRA JORDI VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C1360 TOBALO BARRERO JOSE VICENTE S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M LOBOS TRAIL TEAM S
C696 TOLEDO AGUILERA JOSE S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C495 TOLLE LEIF VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M VOLL AUF PAULI XL
C184 TORRENT JOSEP S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M MADTEAM M S
C730 TORRENT VIDAL JORDI VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C576 TORRENTE ROZAS JORDI VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M M
C384 TORRES JANINI ESTELA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C587 TORRES RAMONEDA MIQUEL VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT XL S
C1063 TORRES SANCHEZ FRANCISCO M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M MONTECARLO RUNNERS L S
C1386 TORTOSA SERRANO MIGUEL ANGEL SUB-18 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1208 TRIAS PUIG F└TIMA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C298 TRULL└S FAB└ JORDI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CATALUNYA INDEPENDENT M S
C1016 TUGORES RORBEK FRANCISCO SUB-23 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C294 TURMO SAINZ GABRIEL M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M UNIË ATL╚TICA TERRASSA L
C1127 TURU SEGURA MARC VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C994 TURULL SERRATOSA ANA S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M ASICSFRONTRUNNER S S
C340 UBACH TORRAS IGNASI M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CAMP BASE M S
C121 URBANO GONZ┴LEZ EVA MAR═A SUB-23 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C910 URENA QUEROL PILAR VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C1237 URIBEETXEBERRIA MATAS GORKA S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M MADTEAM M S
C1385 URPI VAL AGUSTI M└STER 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1056 URSU ADINA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M CORREDORS DE LA SELVA S
C908 UTSET BADIELLA ALEX VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1144 VALDIVIESO LOPEZ SUSANNA VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C371 VALERO BERNABEU JES┌S S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M MOLLETES L
C712 VALL JOAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M I RUN WITH LEIVA XL S
C726 VALLBONA SERRA VALLBO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M UES L
C1373 VALVERDE ALEX VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M PANTAURELLS TERRASSA L
C424 VAQUERO ESCUDE MARC SUB-23 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C225 VARELA LËPEZ DENIS JOVES MASCUL═ DRAC KIDS-JOVES 3000 M GRUP RUNPARAD═S
C738 VARGAS SUSANA VETER└ 48 FEMEN═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M TEAM SPORT SPIRIT S
C580 VASQUEZ MARTA VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CLUB ATLETISME ABRERA M
C26 VAZQUEZ CASAS DIEGO S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M NOS VAMOS A QUEDAR FRITOS L
C9 VAZQUEZ CASAS ESTHER VETER└ 48 FEMEN═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT S
C1203 VAZQUEZ FERNANDEZ CARIDAD VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C170 VEIGAS RODR═GUEZ SERGIO S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT L
C581 VELA MARCHUET ERIC S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M GRANADERO TEAM M S
C582 VELA TRUJILLO ANGEL M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT S S
C856 VELASCO ALCANY═S LADIS S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M A.E. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUED└ M
C640 VELASCO PEĐACOBA JULIAN S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M ASS.ESP.INTEMP╚RIE L
C966 VENTAYOL GRAN╔ JAUME S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CAN CANDIS XL
C501 VENTIMIGLIA SOL S╚NIOR 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CERCLE SABADELL╚S S
C743 VERGARA VIDAL ISABEL M└STER 48 FEMEN═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M TEAM SPORT SPIRIT S
C479 VERGER PLANELLS ANTONI VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M UES M S
C90 VERNETTA FELIUBADALO AINA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C441 VICENTE GALLARDO JUAN CARLOS S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M SALMING S
C354 VICENTE GINES MIGUEL ┴NGEL SUB-23 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CAM9B M
C83 VIDAL MARQU╔S JOSEP S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT L S
C42 VIDAL MARQU╚S SERGI S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO M
C423 VIDAL REDONDO JOSEP S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C912 VIDAL URETA CARLES S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1338 VILA AGUILAR M═RIAM S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT M
C962 VILA ROCA IDOIA S╚NIOR 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO M
C1309 VILARO SALLES JORDI M└STER 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M CAN CARALLEU M S
C923 VILCHEZ SERRANO SALVA VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT XL S
C995 VILLAGRASA COLOMER JOAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C111 VILLALBA AGUILAR EDUARD S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M L
C440 VILLËN MARTINEZ JAVIER S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1248 VIĐAS GUERRERO JORDI S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT S
C620 VIĐAS MART═N DAVID VETER└ 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C188 VIVES MELENDEZ SERGI M└STER 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M C.A. NOU BARRIS S
C801 VIVES PARES MARC S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M S
C723 VIVË BOADA LOURDES VETER└ 11 FEMEN═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M ET SEGUIM S
C189 VIVË MART═ VICENă S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M ACE BOMBERS BARCELONA M
C152 Y┴NEZ BEAS CARLOS VETER└ 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M CENTRE MUNTANYENC SANT LLORENă L
C156 Y┴NEZ BEAS DANIEL S╚NIOR 48 MASCUL═ VALL╚S DRAC TRAIL 48000 M INDEPENDENT S
C296 ZAGUIRRE IVAN S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M L S
C756 ZAMORA ROMAN EDUARD S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M INDEPENDENT M
C951 ZAPATA QUINTERO JUAN CARLOS VETER└ 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M L
C334 ZARAUZ GIMENEZ LAURA VETER└ 24 FEMEN═ HALF DRAC TRAIL 24000 M MARTINES TRAILRUN S S
C894 ZARRALUQUI CATALAN FERNANDO S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M INDEPENDENT L
C1273 ZOYO RODR═GUEZ CARLOS S╚NIOR 11 MASCUL═ L┤ESQUENA DEL DRAC 11000 M DECATHLON11K L
C93 ZUBIRI AD┴N UNAI S╚NIOR 24 MASCUL═ HALF DRAC TRAIL 24000 M BLANCAZOS L S

Per qualsevol reclamació envieu un mail a vallesdrace@automatictime.net indicant el I.I. (identificador d'inscripciˇ).

L'identificador d'inscripciˇ NO ES EL DORSAL.

Inscrits per cursa

M F TOTAL
VALL╚S DRAC TRAIL 146 14 160
DRAC KIDS-JOVES 18 13 31
DRAC MENUTS-XICS 25 17 42
HALF DRAC TRAIL 312 54 366
L┤ESQUENA DEL DRAC 270 126 396
TOTAL 771 224 995