Milla Urbana de Festa Major de Caldes de Montbui 2016



Relació de participants
 
I.I. Cognoms Nom Categoria Cursa Club
C71 ABADAL VIUDEZ PABLO BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C81 ABDOUL KASHIF INFANTIL MASCULÍ INFANTIL CLUB ATLETIC CALDERI
C97 ALCARAZ CARAZO ELOI PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS CLUB ATLÈTIC CALDERÍ
C96 ALCARAZ CARAZO VICTOR ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ CLUB ATLÈTIC CALDERÍ
C127 ALVAREZ NIL BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ CLUB ATLETIC CALDERI
C279 ANDÓN MAÑERO MIQUEL JUVENIL MASCULÍ CADET-JUVENIL CH CALDES
C41 ANDÓN MAÑERO NÚRIA ABSOLUTA FEMENÍ ABSOLUTA INDEPENDENT
C155 ANDREU ORTEGA GEORGINA ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ INDEPENDENT
C156 ANDREU ORTEGA MIQUEL BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C247 ARIMON GRALLA QUERALT PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS CLUB ATLÈTIC CALDERI
C202 AROLAS SALVADOR ANIOL ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C168 ARTEAGA GARCIA MARC BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ ESCOLA EL FARELL
C95 ARTUÑEDO ALBERTO VETERÀ MASCULÍ VETERANS CLUB ATLETIC CALDERI
C86 ARTUÑEDO LEIRE ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ CLUB ATLETIC CALDERI
C72 ARTUÑEDO MATEOS IÑAKI CADET MASCULÍ CADET-JUVENIL CLUB ATLETIC CALDERI
C293 ATARÉS LÓPEZ MARIA CADET FEMENÍ CADET-JUVENIL CLUB ATLETISME CANOVELLES
C172 BAALLAL KLIY BASMA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ ESCOLA EL FARELL
C226 BALAGUER CARO JAUME PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS CN CALDES
C151 BANÚS CAPDEVILA JÚLIA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C148 BARBA MARTINEZ PAU BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ C.A.CALELLA
C76 BARROSO EDGAR INFANTIL MASCULÍ INFANTIL CLUB ATLETIC CALDERI
C169 BARTOLOME VARERA ARIADNA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ ESCOLA EL FARELL
C153 BASSAS BUJ IGNASI ABSOLUTA MASCULÍ ABSOLUTA CN CALDES
C61 BAYÓ LLAVALL LAIA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS ESCOLA PIA
C62 BAYÓ LLAVALL ORIOL ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ ESCOLA PIA
C177 BÉJAR TORRUELLA ALEIX ABSOLUTA MASCULÍ ABSOLUTA INDEPENDENT
C52 BEJARANO VILLALBA ORIOL ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ INDEPENDENT
C133 BELLIDO MACIAN SARA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS C.A. MOLLET
C250 BENAVENT ALBORNOZ JORDI VETERÀ MASCULÍ VETERANS CN CALDES
C249 BENAVENT SIMON ALEIX ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ CN CALDES
C12 BERNADET MONTOLIU TONI VETERÀ MASCULÍ VETERANS INDEPENDENT
C200 BERNAL VAZQUEZ AZUL ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C60 BLANCO VALIENTE JAN PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS ESCOLA PIA
C198 BLASI RAMIREZ ANNA ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C263 BOIX PINA POL PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C262 BOIX CARBONELL PINA MARCO ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ INDEPENDENT
C211 BOLIVAR TINOCO JULIA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ CEF FEM FORÇA
C87 BOLUDA GEORGINA ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ CLUB ATLETIC CALDERI
C301 BONET SALLENT CLARA JUVENIL FEMENÍ CADET-JUVENIL CLUB ATLETISME CANOVELLES
C92 BOSSER BERNAT PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS CLUB ATLETIC CALDERI
C93 BOSSER BIEL PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS CLUB ATLETIC CALDERI
C141 BRIONES ASTRID PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS ESCOLA EL CALDERÍ
C175 BRUSTENGA XALABARDER MARTA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C45 BUIL CRUZ ADRIA BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ ESCOLA EL FARELL
C16 BUSQUETS RUDÉ CESC ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ INDEPENDENT
C17 BUSQUETS XAMBÓ JOAN VETERÀ MASCULÍ VETERANS INDEPENDENT
C194 CABALLARO MARIN ADRIANA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C111 CALDERON PUJOL EDGAR BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ ESCOLA EL FARELL
C258 CÀMARA PASCUAL ERIC PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C257 CÀMARA PASCUAL IONA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C300 CAMPANILLAS PALAU CARLOTA JUVENIL FEMENÍ CADET-JUVENIL CLUB ATLETISME CANOVELLES
C196 CAMPS DE LA RIVA ANIOL BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C183 CANTERO ROBLES ARAN BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C221 CANTERO ROBLES ARAN PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS ESCOLA PIA
C238 CAPDEVILA PEREZ IRENE BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ ESCOLA PIA
C239 CAPDEVILA PEREZ MARC INFANTIL MASCULÍ INFANTIL ESCOLA PIA
C224 CAPEL AMBROS MARC PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS ESCOLA PIA
C304 CARBONELL GIRALT JOAN PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C56 CASTELLET GODALL ELISENDA JUVENIL FEMENÍ CADET-JUVENIL CLUB BÀSQUET SANT FELIU DE CODINES
C140 CASTILLO MORENILLA AITOR PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS ESCOLA EL CALDERÍ
C48 CASTILLO MORENILLA LIDIA INFANTIL FEMENÍ INFANTIL MANOLO HUGUE
C84 CASTRO XAVI ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ CLUB ATLETIC CALDERI
C308 CAVALLARO MARIN ADRIANA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C176 CERDÀ CASTILLO MARTÍ ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ INDEPENDENT
C54 CEVALLOS VALENCIA RONNY DANIEL BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ ESCOLA EL FARELL
C85 CHECA MARIA ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ CLUB ATLETIC CALDERI
C101 CHECA AVIA TOMAS VETERÀ MASCULÍ VETERANS INDEPENDENT
C180 COCA BAUTISTA TANIA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C103 COLL AINA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C102 COLL ÀLAN PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C210 COLLE ROCA CLAUDIA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ CEF FEM FORÇA
C69 COLOME RODRIIGUEZ JAUME VETERÀ MASCULÍ VETERANS CLUB ATLETISME CANOVELLES
C259 CORBERA SASTRE SILVIA VETERÀ FEMENÍ VETERANS CTG
C7 CORONEL RONCERO DAVID ABSOLUTA MASCULÍ ABSOLUTA CN CALDES
C14 CORROTO GARNICA AITANA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C13 CORROTO GARNICA PABLO BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C299 COSTA TADIU JORDINA JUVENIL FEMENÍ CADET-JUVENIL CLUB ATLETISME CANOVELLES
C99 DE LA FUENTE NOVA JULIA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C302 DE LA PIEDRA SITJAS CLÀUDIA ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ CLUB ATLETISME CANOVELLES
C287 DE LA PIEDRA SITJAS JÚLIA INFANTIL FEMENÍ INFANTIL CLUB ATLETISME CANOVELLES
C3 DE LA VEGA BLANCH DAVID VETERÀ MASCULÍ VETERANS AMB PAPA
C112 DESQUENS DAVID ABSOLUTA MASCULÍ ABSOLUTA CN CALDES
C231 DIAZ CÁNOVAS SANDRA VETERÀ FEMENÍ VETERANS INDEPENDENT
C104 DIAZ SANCHEZ CARLOS ABSOLUTA MASCULÍ ABSOLUTA CLUB ATLETISME CANOVELLES
C144 DICHA ALARCON POL BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C43 DOÑA MORENO MARÍA VETERÀ FEMENÍ VETERANS INDEPENDENT
C268 DOÑATE POL BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C206 DRAME DIAMPOLOU FATIMA ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C227 DUARTE FERNANDEZ VICTOR ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ CLUB ATLETISME CANOVELLES
C79 DURAN POL INFANTIL MASCULÍ INFANTIL CLUB ATLETIC CALDERI
C292 EL BAHDADI MUSTAPHA CADET MASCULÍ CADET-JUVENIL CLUB ATLETISME CANOVELLES
C294 EL KHAYATI OUSSAMA CADET MASCULÍ CADET-JUVENIL CLUB ATLETISME CANOVELLES
C296 EL KOBBI MOHAMED REDA JUVENIL MASCULÍ CADET-JUVENIL CLUB ATLETISME CANOVELLES
C178 EL MEKKAOUY JIHANE PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS ESCOLA EL CALDERÍ
C173 ESPALTER CRUSELLAS MARC ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ SANT FELIU CORRE
C291 ESSABANI MOHAMED CADET MASCULÍ CADET-JUVENIL CLUB ATLETISME CANOVELLES
C297 ESSABANI YOUSSEF JUVENIL MASCULÍ CADET-JUVENIL CLUB ATLETISME CANOVELLES
C186 ESTEVEZ TRAMULLAS NOA ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C192 EXPOSITO FERRERA AITOR ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C270 FERNÁNDEZ MONTERO SERGI BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C188 FERNANDEZ OJEDA ERIKA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C8 FERNANDEZ SERRACANTA ORIOL ABSOLUTA MASCULÍ ABSOLUTA CN CALDES
C31 FERRER CANTAL ISIDRE VETERÀ MASCULÍ VETERANS MAIMAKANSU
C214 FONT VILA MATEU PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS ESCOLA PIA
C121 GABARROS LAIA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ CLUB ATLETIC CALDERI
C122 GABARROS MARCEL ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ CLUB ATLETIC CALDERI
C248 GALAN DIAZ MARTA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS CLUB ATLETISME CANOVELLES
C30 GAMEZ ESPEJO ANTONIO VETERÀ MASCULÍ VETERANS KARAKOLRUNNING
C28 GARAY PALENCIA ALEIX BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C146 GARAY RIBA IVAN ABSOLUTA MASCULÍ ABSOLUTA INDEPENDENT
C187 GARCIA ALCAIDE RAUL ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C33 GARCIA BERENGUERAS ALAN BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ SANT FELIU CORRE
C113 GARCIA BOSCH JORDI VETERÀ MASCULÍ VETERANS INDEPENDENT
C44 GARCIA GARCIA JULIO VETERÀ MASCULÍ VETERANS INDEPENDENT
C110 GARCIA GUIRAL SARA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ CN CALDES
C10 GARCIA MARTI ALEIX INFANTIL MASCULÍ INFANTIL CLUB ATLETIC CALDERI
C11 GARCIA MARTI SERGI BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ CN CALDES
C303 GARCIA MUÑOZ IGNACIO VETERÀ MASCULÍ VETERANS BBVA
C98 GARCÍA RODRÍGUEZ ANDRÉS VETERÀ MASCULÍ VETERANS C.A. MOLLET
C275 GARNICA SEVILLA ÈRIC BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C265 GIMENEZ ALONSO AINARA ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ INDEPENDENT
C117 GOMEZ JUAREZ PAULA INFANTIL FEMENÍ INFANTIL INDEPENDENT
C116 GOMEZ SANCHEZ JULIÁ VETERÀ MASCULÍ VETERANS INDEPENDENT
C2 GONZÁLEZ FAUSTINO VETERÀ MASCULÍ VETERANS TEAM YAIZA
C32 GONZALEZ DE LA FUENTE POL BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C232 GONZÁLEZ GUILLAMET ALBERT ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ CLUB ATLETISME CANOVELLES
C288 GONZÁLEZ GUILLAMET MIREIA INFANTIL FEMENÍ INFANTIL CLUB ATLETISME CANOVELLES
C37 GONZÁLEZ SIERRAS POL JUVENIL MASCULÍ CADET-JUVENIL SANT FELIU CORRE
C42 GRACIA SÁNCHEZ ARTURO VETERÀ MASCULÍ VETERANS INDEPENDENT
C219 GRANADO TRANCOSO POL ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ CLUB ATLETISME CANOVELLES
C136 GRAU MORENO CRISTINA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS ESCOLA EL CALDERÍ
C139 GRAU MORENO LAIA ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C67 GUARDADO RODRÍGUEZ BIEL PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C164 GUITART AINA ABSOLUTA FEMENÍ ABSOLUTA INDEPENDENT
C134 HELAL MACIAN AMAL ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ C.A. MOLLET
C63 HERNAN MARTINEZ MARC PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS ESCOLA PIA
C65 HERNÁNDEZ RODRÍGUEZ CLAUDIA INFANTIL FEMENÍ INFANTIL INDEPENDENT
C285 HERNÁNDEZ VALOR PAULA INFANTIL FEMENÍ INFANTIL CLUB ATLETISME CANOVELLES
C256 HERNANDO REQUENA ALBERTO VETERÀ MASCULÍ VETERANS INDEPENDENT
C213 HERRERIAS VAZQUEZ NAIARA INFANTIL FEMENÍ INFANTIL CEF FEM FORÇA
C189 HERVELLA CASTILLO AINARA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ ESCOLA EL FARELL
C88 HIBERNOL ALEX ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ CLUB ATLETIC CALDERI
C68 HUERTAS CASTEJON PAULA ABSOLUTA FEMENÍ ABSOLUTA CN CALDES
C181 HURTADO GIMENEZ BIEL BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C203 HURTADO GIMENEZ JOFRE ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C290 ILIAS EL FAIDA EL FAKIR CADET MASCULÍ CADET-JUVENIL CLUB ATLETISME CANOVELLES
C142 JADAS LIA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS ESCOLA EL CALDERÍ
C158 JIMENEZ JIMENEZ ANTONIO VETERÀ MASCULÍ VETERANS CN CALDES
C73 KEYTA MAHAMADOU CADET MASCULÍ CADET-JUVENIL CLUB ATLETIC CALDERI
C83 LANCHARRO ALEX ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ CLUB ATLETIC CALDERI
C82 LANCHARRO MARC ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ CLUB ATLETIC CALDERI
C6 LANSEROS LLORET YAIZA ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ TEAM YAIZA
C20 LAPREA OJEDA PAULA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C75 LLADO ERIC INFANTIL MASCULÍ INFANTIL CLUB ATLETIC CALDERI
C5 LLORET HARO PAZ ABSOLUTA FEMENÍ ABSOLUTA TEAM YAIZA
C167 LLORT PORTA JANA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ ESCOLA EL FARELL
C89 LOPEZ ADRIÀ ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ CLUB ATLETIC CALDERI
C9 LOPEZ MAÑAS ROGER ABSOLUTA MASCULÍ ABSOLUTA CN CALDES
C277 LOPEZ SALA BIEL PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C276 LOPEZ SALA MARTA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C255 LOZANO CASTRO JAVIER ALEXANDER ABSOLUTA MASCULÍ ABSOLUTA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
C254 LOZANO CASTRO JOEL CLEMENTE CADET MASCULÍ CADET-JUVENIL CLUB ATLETISME VILAFRANCA
C191 MALDONADO GIRAL NEREA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ CLUB ATLETISME CANOVELLES
C193 MANEGAT MASCLANS ELNA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C205 MANY MATEU LAIA ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C278 MANZANO XAVI PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS CLUB ATLÈTIC CALDERÍ
C124 MARIÑO GARCÍA JULIO PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C27 MARTÍN ESCUDERO ALEIX BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ CN CALDES
C26 MARTÍN ESCUDERO ERIC ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ INDEPENDENT
C23 MARTÍN RODRÍGUEZ JESÚS VETERÀ MASCULÍ VETERANS CN CALDES
C50 MARTIN TURA MERITTXELL ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ ESCOLA MONTBUI
C129 MARTÍNEZ POLIN AITOR BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C130 MARTÍNEZ POLIN ALBA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C152 MAS CARDONA JOAQUIM VETERÀ MASCULÍ VETERANS JUVENTUT ATLETICA SABADELL
C201 MELE VILA ADRIÀ BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C118 MIGUEL BLANCAS IKER BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ ESCOLA EL FARELL
C243 MIGUEL MARTÍNEZ ÀFRICA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS CN CALDES
C242 MIGUEL SAN ANDRES NÀSSER ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ INDEPENDENT
C138 MIRACLE RODRIGUEZ NINA ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C245 MIRAMANDA BANÚS ABRIL BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ ESCOLA PIA
C246 MIRAMANDA BANÚS CLÀUDIA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS ESCOLA PIA
C40 MIRAMANDA CORTES JAN ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ INDEPENDENT
C39 MIRAMANDA CORTES NIL PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C244 MIRAMANDA PELEGRÍN ISIDRE VETERÀ MASCULÍ VETERANS INDEPENDENT
C197 MIRANDA ARJONA IRIS ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C280 MONTERDE MORCHON GUILLEM BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ ANDORRA CLUB
C305 MONTESEIRIN TEIJEIRA IAN PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C157 MORALES GRANADOS SEMI VETERÀ MASCULÍ VETERANS G. E. P. SENTMENAT
C284 MOUNIM NAAMAN ADAM INFANTIL MASCULÍ INFANTIL CLUB ATLETISME CANOVELLES
C77 MUÑOZ DANIL INFANTIL MASCULÍ INFANTIL CLUB ATLETIC CALDERI
C218 MUÑOZ BECERRA CLAUDIA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ CN CALDES
C217 MUÑOZ BECERRA PAU INFANTIL MASCULÍ INFANTIL CN CALDES
C199 MUÑOZ LASPRILLA ALEJANDRO ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C271 MUR MARTINEZ DE TREVIÑO ALBERT ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ INDEPENDENT
C272 MUR MARTINEZ DE TREVIÑO MARTI BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C204 NASTAGE GEORGE ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C53 NAVARRO FABREGUT DAVID ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ INDEPENDENT
C70 NAVAS OLMOS CARLOTA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C283 OLALLA VALERIA ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ UNIÓ ATLÈTICA RUBÍ
C154 OLIVE PI LLUIS VETERÀ MASCULÍ VETERANS C.A. MOLLET
C100 ORDINES CENTELLES QUIM BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ ESCOLA EL FARELL
C159 ORS VILLAR ORIOL BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ CN CALDES
C207 PALACIOS FAZ CRISTHIAN ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C307 PALACIOS RODRIGUEZ MARC BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C234 PALMA VIAPLANA DAVID PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS C.A. MOLLET
C94 PARADA MARC ABSOLUTA MASCULÍ ABSOLUTA CLUB ATLETIC CALDERI
C273 PARDO EL JAI INÉS BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C274 PARDO EL JAI ISMAEL INFANTIL MASCULÍ INFANTIL INDEPENDENT
C160 PAU PAU PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS CLUB ATLETIC CALDERÍ
C161 PELEJERO RUBIÓ BERTA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C295 PERALES MARTÍNEZ IRENE JUVENIL FEMENÍ CADET-JUVENIL CLUB ATLETISME CANOVELLES
C264 PEREZ MIHAI EMMA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C267 PI NAVARRO BEATRIU VETERÀ FEMENÍ VETERANS INDEPENDENT
C195 PIERAS PUIG JANA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C241 PIÑERO GUZMAN ISAAC ABSOLUTA MASCULÍ ABSOLUTA CORNELLA ATLETIC
C165 PIQUET VERDAGUER LAIA ABSOLUTA FEMENÍ ABSOLUTA INDEPENDENT
C135 PIZARRO GARCIA JAVIER ABSOLUTA MASCULÍ ABSOLUTA INDEPENDENT
C225 PLANA GARCIA ARNAU ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ CN CALDES
C109 PLEGUEZUELOS JIMÉNEZ ANAN ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ CLUB ATLETISME CANOVELLES
C298 POCH I FORNER ANNA JUVENIL FEMENÍ CADET-JUVENIL CLUB ATLETISME CANOVELLES
C261 PONSA MACIPE ALBERT PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C251 PORRAS LOZANO LEONARDO ABSOLUTA MASCULÍ ABSOLUTA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
C78 POTRONI JORDI INFANTIL MASCULÍ INFANTIL CLUB ATLETIC CALDERI
C185 POTRONY BERNABE GERARD ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C114 PRADOS MOLINA IKER ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ CLUB ATLETISME CANOVELLES
C115 PRADOS MOLINA XAVI PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS CLUB ATLETISME CANOVELLES
C220 PROS MAYE MARTI PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS ESCOLA PIA
C34 PUIG BRUALLA ARNAU PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS ESCOLA PIA
C35 PUIG BRUALLA MARC BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ ESCOLA PIA
C59 PUIG PUIGDOMÈNECH ADRIÀ BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C58 PUIG PUIGDOMÈNECH BERTA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C179 PUJADAS HERNANDEZ ROCIO PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS ESCOLA EL CALDERÍ
C166 PURSALS KADAR LLUIS INFANTIL MASCULÍ INFANTIL CN CALDES
C212 RAFOLS TIBLET BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ CEF FEM FORÇA
C80 RAIJEL AYAHI INFANTIL MASCULÍ INFANTIL CLUB ATLETIC CALDERI
C282 REIG VILA LAIA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C49 REQUENA LOPEZ MARIA ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ INDEPENDENT
C230 RIVERA RODRÍGUEZ BÁRBARA INFANTIL FEMENÍ INFANTIL CLUB ATLETISME CANOVELLES
C126 RODRIGUEZ AINHOA ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ CLUB ATLETIC CALDERI
C128 RODRIGUEZ BIEL PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS CLUB ATLETIC CALDERI
C237 RODRÍGUEZ MUÑOZ MARC BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ ESCOLA EL FARELL
C236 RODRÍGUEZ MUÑOZ POL ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ ESCOLA EL FARELL
C66 RODRÍGUEZ SEGURA RUBÉN ABSOLUTA MASCULÍ ABSOLUTA CN CALDES
C229 ROJAS SIMON INFANTIL MASCULÍ INFANTIL CORRESOLIDARIS
C228 ROJAS SANTA IVAN VETERÀ MASCULÍ VETERANS CORRESOLIDARIS
C132 ROLDÁN ALONSO AINHOA CADET FEMENÍ CADET-JUVENIL CLUB ATLETIC CASTELLAR
C74 ROMANO FRANCESCO INFANTIL MASCULÍ INFANTIL CLUB ATLETIC CALDERI
C29 ROMERA PALENCIA ORIOL ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ INDEPENDENT
C233 RUBIO BENITO IVANA ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ CLUB ATLETISME CANOVELLES
C235 RUBIO BENITO MARIO BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C306 RUIZ RODRÍGUEZ ALEX ABSOLUTA MASCULÍ ABSOLUTA INDEPENDENT
C150 RUIZ SANTOS DAVID ABSOLUTA MASCULÍ ABSOLUTA CN CALDES
C266 RUIZ TRILLO JOAN CARLES VETERÀ MASCULÍ VETERANS INDEPENDENT
C64 SAIS I CORTES IRENEU ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ CN CALDES
C36 SALAZAR GONZALES VALENTINA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS ESCOLA EL FARELL
C209 SALDAÑA BAILO CHRISTIAN ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C208 SALDAÑA BAILO IVAN ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C163 SALMERON PEREZ NOELIA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ ESCOLA MONTBUI
C240 SALOMON JOAN ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ INDEPENDENT
C215 SALOMON JOSEP INFANTIL MASCULÍ INFANTIL INDEPENDENT
C216 SALOMON MAIA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C91 SANCHEZ ISSAC ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ CLUB ATLETIC CALDERI
C123 SANCHEZ COWARD ISSAC BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ CLUB ATLETIC CALDERI
C125 SÀNCHEZ MARTÍNEZ ALBERT PRE-BENJAMÍ MASCULÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C222 SÁNCHEZ ORTIZ JÚLIA ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ INDEPENDENT
C223 SÁNCHEZ ORTIZ LAIA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C55 SANCHEZ SOLER LLORENÇ VETERÀ MASCULÍ VETERANS INDEPENDENT
C143 SANNICOLAS MIREIA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS ESCOLA EL CALDERÍ
C162 SANS PALLAROLS ONA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C15 SANS PALLAROLS XAVIER INFANTIL MASCULÍ INFANTIL CLUB ATLETIC CALDERI
C4 SANZ DIAZ DE ARCAUTE ERIKA PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS INDEPENDENT
C38 SARRÓ CATALÀ ENRIC VETERÀ MASCULÍ VETERANS INDEPENDENT
C106 SEGOVIA ALVAREZ GILLE BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ ESCOLA EL FARELL
C170 SEGOVIA GARCIA AINA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ ESCOLA EL FARELL
C286 SEGURA CARMONA CLÀUDIA INFANTIL FEMENÍ INFANTIL CLUB ATLETISME CANOVELLES
C119 SERRAT ORIOL INFANTIL MASCULÍ INFANTIL CLUB ATLETIC CALDERI
C120 SERRAT ROGER ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ CLUB ATLETIC CALDERI
C260 SILVENTE JIMENEZ ORIOL BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C19 SILVOSA FERNÁNDEZ ALEX BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ ESCOLA EL FARELL
C18 SILVOSA FERNÁNDEZ PAULA BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ ESCOLA EL FARELL
C184 SISSOKO KASSIM BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C137 SOLANS ARLET PRE-BENJAMÍ FEMENÍ PRE-BENJAMÍNS ESCOLA EL CALDERÍ
C269 STEWART ZACHARY ABSOLUTA MASCULÍ ABSOLUTA INDEPENDENT
C253 SURIOL ABIZANDA GERARD CADET MASCULÍ CADET-JUVENIL CLUB ATLETISME VILAFRANCA
C46 TORREJON FAJEDA DANI BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ CN CALDES
C107 TORRES CORTÉS ALBA ALEVÍ FEMENÍ ALEVÍ INDEPENDENT
C108 TORRES CORTÉS ANTONI ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ INDEPENDENT
C131 TRONCOSO VAZQUEZ ANTONIO VETERÀ MASCULÍ VETERANS INDEPENDENT
C105 TRULLÀS CODINA MARTÍ BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ CLUB ATLETISME CANOVELLES
C281 TUSELL QUEVEDO MERCE ABSOLUTA FEMENÍ ABSOLUTA CN CALDES
C171 ULLAR CALVO MARTÍ ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ ESCOLA EL FARELL
C145 URCULLO MEJIA MADELEINE BENJAMÍ FEMENÍ BENJAMÍ ESCOLA EL CALDERÍ
C21 VALCARCEL DEBOUVRY XAVIER VETERÀ MASCULÍ VETERANS OJU KE PASSU
C57 VALVERDE ARENAS MAX BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ ESCOLA EL FARELL
C147 VARGAS REGUANT ADRIAN CADET MASCULÍ CADET-JUVENIL INDEPENDENT
C252 VAZQUEZ CUADRAS TONI ABSOLUTA MASCULÍ ABSOLUTA CLUB ATLETISME VILAFRANCA
C47 VELASCO ALEDO RAUL VETERÀ MASCULÍ VETERANS RIOS RUNNING LES FRANQUESES
C90 VITULLA ELOI ALEVÍ MASCULÍ ALEVÍ CLUB ATLETIC CALDERI
C174 VIVES XALABARDER JOAN BENJAMÍ MASCULÍ BENJAMÍ INDEPENDENT
C289 ZAHIR MOHAMED YASSINE INFANTIL MASCULÍ INFANTIL CLUB ATLETISME CANOVELLES

Per qualsevol reclamació envieu un mail a mufmcaldes@automatictime.net indicant el I.I. (identificador de inscripció).

L'identificador de inscripció NO ES EL DORSAL.